Послуги

Аудіометрія

*Скористатись послугою можна за попереднім записом.

Детальніше

Імпедансометрія вуха

*Скористатись послугою можна за попереднім записом.

Детальніше

Отоакустична емісія

*Скористатись послугою можна за попереднім записом.

Детальніше

Підбір слухового апарату

*Скористатись послугою можна за попереднім записом.

Детальніше

Перевірка слуху у дітей

*Скористатись послугою можна за попереднім записом.

Детальніше

У центрах Медакустика Ви можете отримати спектр якісних медичних послуг починаючи від консультації закінчуючи складним слухопротезуванням. Всі послуги надаються висококваліфікованими фахівцями і проводяться з використанням новітнього обладнання, тому ви можете не хвилюватися, оскільки ми даємо найякісніші послуги серед подібних українських компаній. У цьому легко переконатися переглянувши розділ Відгуки.

Серед наших пацієнтів люди різного віку, в тому числі і діти, ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного хто звертається в наші центри. Незалежно від послуги за якою прийшов пацієнт.

Що дійсно важливо так це те, що Медакустика постійно відкриває нові філії. Цілком можливо, що один з центрів Медакустики незабаром буде працювати і в Вашому місті. Ми зробимо все щоб Ви отримали виключно якісні послуги.

Пропонуємо Вам ознайомитися з переліком основних медичних послуг, які надають наші центри.

Слухопротезування з Медакустика завжди надійно і якісно, ми допоможемо пройти всі етапи максимально комфортно і швидко. Записуйтеся на прийом, змініть своє життя на краще!

Зверніть увагу також і на спеціальні умови надання послуг нашим клієнтам:

  • У разі придбання слухового апарату в наших центрах всі медичні послуги безкоштовні!
  • Також купуючи слуховий апарат в центрі Медакустика врахуйте, що його підбір та налаштування вже входить у вартість слухового апарату на період гарантії.
  • Серед наших послуг повний супровід пацієнта, який носить слуховий апарат в гарантійний та післягарантійний періоди.

Медакустика одна з небагатьох українських медичних компаній які надають свої послуги за настільки помірну ціну і в той же час їх якість залишається на високому рівні.

Варто також сказати, що за такий недовгий час, який ми знаходимося на ринку України, Медакустика взяла участь у багатьох благодійних акціях. Медичні послуги їх учасникам були надані абсолютно безкоштовно.

Якщо ви шукаєте шляхи вирішення проблем слуху - звертайтеся в наші центри, де фахівці підберуть той набір послуг і засобів який необхідний саме Вам.

Замовити дзвінок
Записатися на прийом