Про нас

Поява нашої компанії на ринку України пов’язана з глибоким розумінням впливу поганого слуху на повсякденне життя людей будь-якого віку, а також на нестачу в країні компетентних фахівців здатних її вирішити.

Ми відкрили свої перші центри у 2014 році, нас усіх об’єднує великий професійний досвід і бажання принести на ринок України світові стандарти слухопротезування. У системі нашої компанії працюють ЛОР-лікарі, лікарі-аудіологи, аудіометристи-слухопротезисти, сурдопедагоги, дефектологи, психологи, а також середній медперсонал, який має досвід роботи з пацієнтами будь-якого віку на сучасному обладнанні та зі слуховими системами від провідних виробників.

Координує роботу всіх центрів ЛОР-лікар-аудіолог з 35-річним професійним стажем, з яких більше 15 років практикував в різних країнах Євросоюзу, протезуючи пацієнтів слуховими апаратами усіх відомих брендів.

Ті хто звертаються в наші центри отримають не просто покупку слухового апарату, а цілий комплекс послуг з реабілітації слуху на належному для кожного рівні. Наші пацієнти повинні розуміти, що дешевих рішень в цій галузі медицини не буває, а часто трапляються і шкідливі. Ми здійснюємо комплексний супровід наших пацієнтів на протязі усього періоду носіння слухового апарату.

Ті хто звертається до нас повинні пам’ятати що слуховий апарат це складна система стимуляції слухової кори головного мозку, а підбирати і налаштовувати її повинен висококваліфікований фахівець на протязі довгого періоду часу!

Ми готові допомогти всім хто довіряє нам, успіхам сучасної медицини та потребує нашої допомоги. Тим же кому власне здоров’я байдуже і готові заплатити гроші за будь-яку дрібничку прохання нас не турбувати і шукати собі «дешеві рішення», яких не існує, в різних фірмах і «фірмочках», які видають себе за центри слуху.


Вподобайте та поділіться

Проблеми зі слухом?

Проблеми зі слухом?
Не зволікай! Пройди обстеження

Погіршення слуху може бути симптомом багатьох захворювань від сірчаної пробки до пухлини головного мозку. Тому чим раніше виявити проблему, тим більше шансів у вас буде вилікувати хворобу.

Замовити дзвінок
Записатися на прийом