Про нас

Поява нашої компанії на ринку України пов’язана з глибоким розумінням впливу поганого слуху на повсякденне життя людей будь-якого віку, а також на нестачу в країні компетентних фахівців здатних її вирішити.

Ми відкрили свої перші центри у 2014 році, нас усіх об’єднує великий професійний досвід і бажання принести на ринок України світові стандарти слухопротезування. У системі нашої компанії працюють ЛОР-лікарі, лікарі-аудіологи, аудіометристи-слухопротезисти, сурдопедагоги, дефектологи, психологи, а також середній медперсонал, який має досвід роботи з пацієнтами будь-якого віку на сучасному обладнанні та зі слуховими системами від провідних виробників.

Координує роботу всіх центрів ЛОР-лікар-аудіолог з 35-річним професійним стажем, з яких більше 15 років практикував в різних країнах Євросоюзу, протезуючи пацієнтів слуховими апаратами усіх відомих брендів.

Ті хто звертаються в наші центри отримають не просто покупку слухового апарату, а цілий комплекс послуг з реабілітації слуху на належному для кожного рівні. Наші пацієнти повинні розуміти, що дешевих рішень в цій галузі медицини не буває, а часто трапляються і шкідливі. Ми здійснюємо комплексний супровід наших пацієнтів на протязі усього періоду носіння слухового апарату.

Ті хто звертається до нас повинні пам’ятати що слуховий апарат це складна система стимуляції слухової кори головного мозку, а підбирати і налаштовувати її повинен висококваліфікований фахівець на протязі довгого періоду часу!

Ми готові допомогти всім хто довіряє нам, успіхам сучасної медицини та потребує нашої допомоги. Тим же кому власне здоров’я байдуже і готові заплатити гроші за будь-яку дрібничку прохання нас не турбувати і шукати собі «дешеві рішення», яких не існує, в різних фірмах і «фірмочках», які видають себе за центри слуху.


Вподобайте та поділіться
Замовити дзвінок
Записатися на прийом