Купити слуховий апарат

Ми пропонуємо слухові апарати від провідних світових брендів.

У нас найширший вибір слухових апаратів в Україні. Ми працюємо по всіх регіонах України і у нас діє мережа філій, яка постійно розширюється.

Купуючи слуховий апарат в Медакустиці ви отримуєте гарантії якості продукту і якісні послуги з налаштування слухового апарату на будь-якому етапі експлуатації.

Купити слуховий апарат можна скориставшись формою попереднього замовлення (внизу сторінки) , або зателефонувавши за допомогою одного з контактних номерів.

Як це працює?

buy

Оформивши попереднє замовлення на слуховий апарат, Ви вказуєте ваші основні контактні дані, також можете додати коментар до замовлення.

Отримавши замовлення на покупку слухового апарату, з Вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей замовлення.

Оскільки слуховий апарат це високотехнологічний і складний пристрій, його підбором і налаштуванням повинен займатися фахівець. Тому перед покупкою слухового апарату Вам запропонують пройти обстеження в одному з центрів «Медакустика» , для визначення типу порушення слуху і підбору оптимальної моделі слухового апарату.

Наша компанія несе відповідальність за своїх клієнтів і в першу чергу зацікавлена у повноцінній реабілітації слуху пацієнта, тому допоможе максимально зручно і якісно зробити перший крок у вашому лікуванні - купити слуховий апарат, який оптимально підходить для вас.

Чому ми не публікуємо слухові апарати наявні в продажу?

 

sa model line

Наша компанія представляє собою мережу центрів слухо-мовленнєвої реабілітації і наша основна мета вилікувати хвороби слуху, якщо це можливо, а не продати більше одиниць техніки, як в інтернет магазині.

Крім того ви можете ознайомитися з переліком компаній-виробників , дистриб'ютором яких ми є на офіційних підставах. Це величезна кількість одиниць продукції навіть в нашій галузі, однак за відсутності знань Вам самим буде важко "вгадати" і купити слуховий апарат, який підходить саме при вашій проблемі.

Як дізнатися ціну на слуховий апарат? price

У розділі "Слухові апарати" по кожному бренду є перелік основного модельного ряду і діапазон цін по кожному виробнику.

Щоб уточнити ціну на конкретну модель зателефонуйте за будь-яким контактним номером, або замовте зворотний дзвінок в формі справа.

Ми намагалися дати відповіді на всі популярні питання, які можуть виникнути при покупці слухового апарату і при цьому максимально спростити цей процес. Щоб Ви могли купити слуховий апарат, який буде підходити Вам по всіх параметрах, будь то тип апарату, колір, ціна або виробник і який став би надійним Вашим помічником на багато років.

Якщо у Вас все ж залишилися питання, задавайте їх через форму зворотного зв'язку в контактах.

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!