Купити слуховий апарат

Ми пропонуємо слухові апарати від провідних світових брендів.

У нас найширший вибір слухових апаратів в Україні. Ми працюємо по всіх регіонах України і у нас діє мережа філій, яка постійно розширюється.

Купуючи слуховий апарат в Медакустиці ви отримуєте гарантії якості продукту і якісні послуги з налаштування слухового апарату на будь-якому етапі експлуатації.

Купити слуховий апарат можна скориставшись формою попереднього замовлення (внизу сторінки) , або зателефонувавши за допомогою одного з контактних номерів.

Як це працює?

buy

Оформивши попереднє замовлення на слуховий апарат, Ви вказуєте ваші основні контактні дані, також можете додати коментар до замовлення.

Отримавши замовлення на покупку слухового апарату, з Вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей замовлення.

Оскільки слуховий апарат це високотехнологічний і складний пристрій, його підбором і налаштуванням повинен займатися фахівець. Тому перед покупкою слухового апарату Вам запропонують пройти обстеження в одному з центрів «Медакустика» , для визначення типу порушення слуху і підбору оптимальної моделі слухового апарату.

Наша компанія несе відповідальність за своїх клієнтів і в першу чергу зацікавлена у повноцінній реабілітації слуху пацієнта, тому допоможе максимально зручно і якісно зробити перший крок у вашому лікуванні - купити слуховий апарат, який оптимально підходить для вас.

Чому ми не публікуємо слухові апарати наявні в продажу?

 

sa model line

Наша компанія представляє собою мережу центрів слухо-мовленнєвої реабілітації і наша основна мета вилікувати хвороби слуху, якщо це можливо, а не продати більше одиниць техніки, як в інтернет магазині.

Крім того ви можете ознайомитися з переліком компаній-виробників , дистриб'ютором яких ми є на офіційних підставах. Це величезна кількість одиниць продукції навіть в нашій галузі, однак за відсутності знань Вам самим буде важко "вгадати" і купити слуховий апарат, який підходить саме при вашій проблемі.

Як дізнатися ціну на слуховий апарат? price

У розділі "Слухові апарати" по кожному бренду є перелік основного модельного ряду і діапазон цін по кожному виробнику.

Щоб уточнити ціну на конкретну модель зателефонуйте за будь-яким контактним номером, або замовте зворотний дзвінок в формі справа.

Ми намагалися дати відповіді на всі популярні питання, які можуть виникнути при покупці слухового апарату і при цьому максимально спростити цей процес. Щоб Ви могли купити слуховий апарат, який буде підходити Вам по всіх параметрах, будь то тип апарату, колір, ціна або виробник і який став би надійним Вашим помічником на багато років.

Якщо у Вас все ж залишилися питання, задавайте їх через форму зворотного зв'язку в контактах.


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться
Форма попереднього замовлення слухового апарату

Ми як ніхто розуміємо складність завдання, яке стоїть перед людиною, яка купує слуховий апарат. На ринку існує безліч моделей слухових апаратів від десятків виробників і заплутатися при виборі дуже просто, але ...

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!