Дитячий слух

У переважній більшості випадків для протезування дітей застосовують завушні апарати. Внутрішньовушні апарати не рекомендуються для протезування дітей принаймні до 10-річного віку.

Дитяче вушко постійно росте, і індивідуально виготовлений корпус внутрішньовушного апарату доведеться часто - у міру росту вуха - міняти, що і дорого, і клопітно. Завушні апарати мають також більш міцний корпус, що важливо для дітей, часто не надто обережних в поводженні зі своїми "помічниками по слуху". Крихкий корпус внутрішньовушного апарату може також стати джерелом травми при дитячих іграх.

Для більш старших дітей при виборі на користь внутрішньовушного апарату необхідна впевненість, що апарат забезпечує посилення звуку, відповідне втраті слуху: в силу технічних причин виготовити надпотужний внутрішньовушний апарат на сьогодні не представляється можливим.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Завушний чи внутрішньовушний слуховий апарат? /storage/posts/December2018/sPScXgnMeokiZNKWWg1T-main.jpg У переважній більшості випадків для протезування дітей застосовують завушні апарати. Внутрішньовушні апарати не рекомендуються для протезування дітей принаймні до 10-річного віку. 2019-04-11 15:50:23 https://medacustika.com.ua/uk/blog/slux-rebenka/vybor-slukhovogo-apparata Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!