Як зберегти дитині хороший слух

Дитячий слух

Щодня мільйони людей піддаються шумовому впливу, який експерти визначають як "подразнюючий слух і шкідливий для здоров'я".

І дійсно, незалежно від того, живете ви у великому місті чи невеликому селищі, ви можете потрапити в 8-10% людей, які з часом ризикують частково втратити слух. Дослідження також показують, що 5-6% українців мають ті чи інші проблеми зі слухом.

Діти особливо уразливі до погіршення слуху, пов'язаного із шкідливим шумовим впливом, причому, як правило, це відбувається безболісно і поступово. Надмірний шум завдає шкоди мікроскопічним сенсорним рецепторам, що знаходяться у внутрішньому вусі дитини. У внутрішньому вусі знаходиться від 30 до 35 тисяч таких рецепторів, і ушкоджені рецептори більше не можуть передавати звукову інформацію в мозок. Ситуацію погіршує і той факт, що пошкодження слуху при надмірному шумовому впливі носить практично незворотний характер.

У сучасному світі головним фактором відповідальним за зниження слуху у здорових дітей є прослуховування гучної музики в навушниках!

Батьки, забороняйте дітям слухати музику в навушниках!


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!