Як зберегти дитині хороший слух

Дитячий слух

Щодня мільйони людей піддаються шумовому впливу, який експерти визначають як "подразнюючий слух і шкідливий для здоров'я".

І дійсно, незалежно від того, живете ви у великому місті чи невеликому селищі, ви можете потрапити в 8-10% людей, які з часом ризикують частково втратити слух. Дослідження також показують, що 5-6% українців мають ті чи інші проблеми зі слухом.

Діти особливо уразливі до погіршення слуху, пов'язаного із шкідливим шумовим впливом, причому, як правило, це відбувається безболісно і поступово. Надмірний шум завдає шкоди мікроскопічним сенсорним рецепторам, що знаходяться у внутрішньому вусі дитини. У внутрішньому вусі знаходиться від 30 до 35 тисяч таких рецепторів, і ушкоджені рецептори більше не можуть передавати звукову інформацію в мозок. Ситуацію погіршує і той факт, що пошкодження слуху при надмірному шумовому впливі носить практично незворотний характер.

У сучасному світі головним фактором відповідальним за зниження слуху у здорових дітей є прослуховування гучної музики в навушниках!

Батьки, забороняйте дітям слухати музику в навушниках!

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!