Дитячий слух

Щодня мільйони людей піддаються шумовому впливу, який експерти визначають як "подразнюючий слух і шкідливий для здоров'я".

І дійсно, незалежно від того, живете ви у великому місті чи невеликому селищі, ви можете потрапити в 8-10% людей, які з часом ризикують частково втратити слух. Дослідження також показують, що 5-6% українців мають ті чи інші проблеми зі слухом.

Діти особливо уразливі до погіршення слуху, пов'язаного із шкідливим шумовим впливом, причому, як правило, це відбувається безболісно і поступово. Надмірний шум завдає шкоди мікроскопічним сенсорним рецепторам, що знаходяться у внутрішньому вусі дитини. У внутрішньому вусі знаходиться від 30 до 35 тисяч таких рецепторів, і ушкоджені рецептори більше не можуть передавати звукову інформацію в мозок. Ситуацію погіршує і той факт, що пошкодження слуху при надмірному шумовому впливі носить практично незворотний характер.

У сучасному світі головним фактором відповідальним за зниження слуху у здорових дітей є прослуховування гучної музики в навушниках!

Батьки, забороняйте дітям слухати музику в навушниках!


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Як зберегти дитині хороший слух /storage/posts/December2018/tqFzItYLUBP0tbxNwUW5-main.jpg Щодня мільйони людей піддаються шумовому впливу, який експерти визначають як "подразнюючий слух і шкідливий для здоров'я". 2019-04-11 15:44:24 https://medacustika.com.ua/uk/blog/slux-rebenka/sokhranit-rebenku-slukh Medicine
Медакустика
/svg/logo.png

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

+38

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Записатися на прийом

+38
Пн Вт Ср Чт Пт Сб НД

* Ми врахуємо ваші побажання і додатково уточнимо дату і час прийому по телефону. Переконайтеся в тому, що вірно вказали номер, якщо ми не зможемо з вами звʼязатися, заявка буде відхилена.

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!


Цей сайт використовує cookies. Вам нема про що турбуватися, але наше завдання повідомити вас про це. Погодиться і прийняти