Як зберегти дитині хороший слух

Дитячий слух

Щодня мільйони людей піддаються шумовому впливу, який експерти визначають як "подразнюючий слух і шкідливий для здоров'я".

І дійсно, незалежно від того, живете ви у великому місті чи невеликому селищі, ви можете потрапити в 8-10% людей, які з часом ризикують частково втратити слух. Дослідження також показують, що 5-6% українців мають ті чи інші проблеми зі слухом.

Діти особливо уразливі до погіршення слуху, пов'язаного із шкідливим шумовим впливом, причому, як правило, це відбувається безболісно і поступово. Надмірний шум завдає шкоди мікроскопічним сенсорним рецепторам, що знаходяться у внутрішньому вусі дитини. У внутрішньому вусі знаходиться від 30 до 35 тисяч таких рецепторів, і ушкоджені рецептори більше не можуть передавати звукову інформацію в мозок. Ситуацію погіршує і той факт, що пошкодження слуху при надмірному шумовому впливі носить практично незворотний характер.

У сучасному світі головним фактором відповідальним за зниження слуху у здорових дітей є прослуховування гучної музики в навушниках!

Батьки, забороняйте дітям слухати музику в навушниках!

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Як зберегти дитині хороший слух /storage/posts/December2018/tqFzItYLUBP0tbxNwUW5-main.jpg Щодня мільйони людей піддаються шумовому впливу, який експерти визначають як "подразнюючий слух і шкідливий для здоров'я". 2019-04-11 15:44:24 https://medacustika.com.ua/uk/blog/slux-rebenka/sokhranit-rebenku-slukh Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом