PrismaTМ 2K - перший у світі слуховий апарат для немовлят

Дитячий слух

Сіменс - світовий лідер у технологіях слухопротезування - представляє цифровий слуховий апарат Prisma 2K, розроблений спеціально для грудних і маленьких дітей.

Вперше в конструкції слухового апарату враховані специфічні вимоги, що висуваються до апаратів для найменших пацієнтів. Надзвичайно мініатюрний, легкий, гнучкий в налаштуванні і надійний, слуховий апарат Prisma 2K ідеально підходить для корекції слуху у самих маленьких дітей безпосередньо з моменту виявлення у них туговухості.

Своєчасна діагностика і забезпечення дитини слуховими апаратами, в ідеалі - протягом перших 3-6 місяців життя - ключовий момент її реабілітації, так як тоді шанси малюка з недоліком слуху на нормальний мовленнєвий і загальний розвиток та на подальшу соціальну інтеграцію істотно зростають.

Слуховий апарат Prisma 2K був розроблений у тісній співпраці з провідними світовими фахівцями з дитячої аудіології та слухопротезування.

Слух відіграє надзвичайно важливу роль у розвитку дитини вже в перші місяці її життя і навіть до народження, в утробі матері.

Вроджені порушення слуху у дітей виявляються в середньому після досягнення ними двох - або навіть трирічного віку. Це занадто пізно, тому що саме в перші місяці і роки життя дитини відбувається інтенсивне фізіологічне дозрівання нервових шляхів. Одночасно формуються центральні структури розпізнавання і обробки мови в мозку. Раннє протезування слуховими апаратами - відразу після підтвердження діагнозу - забезпечує необхідну стимуляцію нервових шляхів дитини, що формуються. Малюк отримує можливість сприймати різноманітні звуки і мову, завдяки чому формується слухо-мовленнєва система, включаючи відповідні центри в мозку. Дитина вчиться говорити і нормально розвивається, незважаючи на порушення слуху.

Сучасні методи діагностики дозволяють виявити ураження слуху у найменших і навіть новонароджених дітей. Практично відразу після народження - на другий-третій день життя - немовля можна обстежити на предмет зниження слуху. Це абсолютно нешкідливий і безболісний процес триває всього кілька хвилин. Якщо він показує будь-яке відхилення від норми, слід провести більш детальніше обстеження для уточнення діагнозу та визначення ступеня погіршення слуху. Потім необхідно негайно, не втрачаючи ні дня, підібрати дитині слухові апарати.

До апарату, призначеному для корекції слуху найменших пацієнтів, висуваються особливі вимоги:

Апарат повинен бути технологічно досконалим: самостійно (автоматично) адаптуватися до змін звукової ситуації, в якій перебуває дитина, робити чутними тихі звуки і, в той же час, оберігати слух дитини від надмірного посилення гучних звуків. Він повинен працювати в широкому діапазоні частот, щоб передавати всю палітру звуків навколишнього світу.

Апарат повинен гнучко налаштовуватися і, при необхідності, переналаштовуватися залежно від індивідуального розвитку слуху дитини.

У той же час, він повинен бути досить маленьким, щоб поміститися за крихітним дитячим вушком, і мати - в цілях безпеки - тільки найнеобхідніші зовнішні регулятори і перемикачі.

Він повинен запобігати виникненню свисту (так званий зворотній зв'язок), щоб уникнути надмірного навантаження на дитяче вухо.

Користування апаратом не повинно представляти труднощів для батьків і вихователів. Він повинен працювати автоматично, без необхідності додаткових регулювань батьками та вихователями.

Prisma 2K - перший у світі апарат, що відповідає всім цим вимогам. Надзвичайно маленький і легкий, він може застосовуватися для протезування грудних дітей відразу ж після підтвердження діагнозу.

Prisma 2K - цифровий слуховий апарат: його «серце» - крихітна мікросхема-чіп, що володіє швидкодією комп'ютерних процесорів останнього покоління.

Спеціальний цифровий алгоритм - система розпізнавання мови - пригнічує шумові перешкоди і виділяє мовні сигнали з навколишнього шуму. Це особливо важливо для правильного сприйняття мови.

Широкий діапазон частот і низький рівень власних шумів забезпечує адекватну передачу всього різноманіття акустичної інформації. Спеціальні цифрові захисні алгоритми оберігають слух дитини від надмірного посилення гучних звуків.

Апарат має тільки один зовнішній регулятор - регулятор гучності, положення якого встановлює лікар і який можна сховати від дитини (для її безпеки) під спеціальною кришкою-фіксатором. Інші регулятори і перемикачі відсутні.

Проблема «свисту» в апараті ефективно вирішена завдяки спеціальним цифровим фільтрам. Апарат також оснащений функцією, що затримує включення живлення на 12 секунд, починаючи з моменту закриття батарейного відсіку, що запобігає виникненню свисту при одяганні апарату на вухо дитини.

Prisma 2K - цифровий програмований апарат, тому фахівець завжди може легко і швидко його перепрограмувати, якщо характеристики слуху дитини через деякий час зміняться, або будуть отримані нові, більш точні діагностичні дані.

Prisma 2K - більше, ніж просто слуховий апарат. В ньому реалізований принципово новий підхід, що відкриває дітям з проблемами слуху якісно нові можливості ранньої корекції, а значить, надію на краще майбутнє.

Своєчасне протезування дитини апаратом Prisma 2K дає їй шанс вчасно почути світ - з самого народження!

Зараз всі провідні виробники слухових апаратів у світі мають у своєму портфоліо слухові апарати для немовлят. Більш детальну інформацію про ці моделі ви отримаєте звернувшись в наші центри.

 

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
PrismaTМ 2K - перший у світі слуховий апарат для немовлят /storage/posts/December2018/c6SOE0w7cCfFI67KlTol-main.jpg Сіменс - світовий лідер у технологіях слухопротезування - представляє цифровий слуховий апарат Prisma 2K, розроблений спеціально для грудних і маленьких дітей. 2019-04-11 15:43:50 https://medacustika.com.ua/uk/blog/slux-rebenka/slukhovoj-apparat-dlya-mladentsev Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом