Потреба раннього слухопротезування

Дитячий слух

Втрата слуху, пов'язана зі смертю волоскових клітин (а саме це є причиною до 90% випадків туговухості) - явище, на жаль, необоротне. Дитина з такою втратою слуху ніколи не буде чути самостійно.

Батькам рано чи пізно доведеться прийняти цей факт і почати діяти. Не слід впадати у відчай: порушення слуху - недолік фізичний, але не психічний. Дитина з проблемами слуху може і повинна оволодіти усною мовою і нормально розвиватися. Для цього необхідно якомога раніше, відразу ж після встановлення діагнозу, підібрати йому якісні слухові апарати або інші системи для корекції слуху. Не можна втрачати ні дня: найбільш сприятливий період для оволодіння мовою - від 7-12 місяців до 3,5-4 років. В ідеалі дитина повинна бути правильно протезованою віком від 6 місяців.

Слуховий і загальний розумовий розвиток тісно пов'язані. Якщо дитина не чує, слуховий і мовної центри її мозку не отримують інформації і не можуть нормально розвиватися. Як наслідок - страждають інтелект і мова. Але це не означає, що діти з порушеннями слуху менш розумні, ніж їх нормально чуючі однолітки. Їм лише потрібно дати можливість почути звуки.

У наш час глухонімих бути не повинно. Сучасні методи ранньої діагностики, слухопротезування та реабілітації дозволяють досягти вражаючих результатів корекції.

Дитина з ураженням слуху має всі шанси для нормального розвитку і повноцінної соціальної реабілітації та інтеграції, якщо:

  • їй вчасно і правильно підібрані і індивідуально налаштовані слухові апарати або інші слухові системи,
  • вона регулярно займається з сурдопедагогом,
  • батьки активно допомагають їй розвиватися.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Потреба раннього слухопротезування /storage/posts/December2018/Q4VUPa4rvtqPiech4S2e-main.jpg Втрата слуху, пов'язана зі смертю волоскових клітин (а саме це є причиною до 90% випадків туговухості) - явище, на жаль, необоротне. Дитина з такою втратою слуху ніколи не буде чути самостійно. 2019-04-11 15:51:02 https://medacustika.com.ua/uk/blog/slux-rebenka/rannee-slukhoprotezirovaniya Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом