Потреба раннього слухопротезування

Дитячий слух

Втрата слуху, пов'язана зі смертю волоскових клітин (а саме це є причиною до 90% випадків туговухості) - явище, на жаль, необоротне. Дитина з такою втратою слуху ніколи не буде чути самостійно.

Батькам рано чи пізно доведеться прийняти цей факт і почати діяти. Не слід впадати у відчай: порушення слуху - недолік фізичний, але не психічний. Дитина з проблемами слуху може і повинна оволодіти усною мовою і нормально розвиватися. Для цього необхідно якомога раніше, відразу ж після встановлення діагнозу, підібрати йому якісні слухові апарати або інші системи для корекції слуху. Не можна втрачати ні дня: найбільш сприятливий період для оволодіння мовою - від 7-12 місяців до 3,5-4 років. В ідеалі дитина повинна бути правильно протезованою віком від 6 місяців.

Слуховий і загальний розумовий розвиток тісно пов'язані. Якщо дитина не чує, слуховий і мовної центри її мозку не отримують інформації і не можуть нормально розвиватися. Як наслідок - страждають інтелект і мова. Але це не означає, що діти з порушеннями слуху менш розумні, ніж їх нормально чуючі однолітки. Їм лише потрібно дати можливість почути звуки.

У наш час глухонімих бути не повинно. Сучасні методи ранньої діагностики, слухопротезування та реабілітації дозволяють досягти вражаючих результатів корекції.

Дитина з ураженням слуху має всі шанси для нормального розвитку і повноцінної соціальної реабілітації та інтеграції, якщо:

  • їй вчасно і правильно підібрані і індивідуально налаштовані слухові апарати або інші слухові системи,
  • вона регулярно займається з сурдопедагогом,
  • батьки активно допомагають їй розвиватися.

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!