Як правильно поводитися зі слуховими апаратами

Дитячий слух

Для того, щоб слуховий апарат справно служив дитині довгий час, батькам необхідно навчитися правильно поводитися і доглядати за ним.

Поки дитина маленька, вона не завжди може точно сказати сама, що саме "не так" з її помічником по слуху. Тому батьки повинні щодня перевіряти роботу слухового апарату дитини, заряд батареї, стан індивідуального вкладиша, ріжка і звукопровідної трубки. Найкраще перетворити це в щовечірній "ритуал", такий як, наприклад, чищення зубів.

Причому необхідно з самого початку залучати до участі в цій процедурі і самого маленького власника апарату (якщо він, звичайно, не грудного віку). Нехай дитина стежить за проведеними мамою чи татом операціями і поступово вчиться робити їх сама: все це має стати складовою частиною її повсякденного життя. Більш детальну інформацію з цього питання ви можете отримати у вашого фахівця по слухопротезуванню.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Як правильно поводитися зі слуховими апаратами /storage/posts/December2018/t0WCHSUhkuzhlQWIdvR2-main.jpg Для того, щоб слуховий апарат справно служив дитині довгий час, батькам необхідно навчитися правильно поводитися і доглядати за ним. 2018-12-17 11:02:30 https://medacustika.com.ua/uk/blog/slux-rebenka/obrashchenie-s-apparatom Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом