Краще пізно ніж ніколи

Дитячий слух

Світова медична практика має конкретну відповідь на запитання: "Коли потрібно протезувати дітей із вадами слуху?". І звучить вона приблизно так: "Якомога раніше!". Та що робити коли час вже втрачено?

Сьогоднішня новина буде короткою, але змістовною. І сподіваємось, що кожен зробить для себе висновок на майбутнє.

Нещодавно в один із наших центрів звернулась бабуся із внучкою. Причиною звернення були скарги на слуховий апарат, який носила дівчинка. Після обстеження слуху та огляду слухового апарату було виявлено невідповідність останнього до типу порушення слуху в дитини. Під час консультації було прийняте рішення правильного слухопротезування дівчинки.

Були підібрані слухові апарати після виконання усіх підготовчих робіт, пацієнта було запрошено на прийом. На прийомі дівчинка вперше приміряла слухові апарати, які ми підібрали та налаштували для неї. Реакцію ви можете спостерігати на відео, що нижче.

З цієї ситуації можна зробити кілька висновків:

  1. Затягувати зі слухопротезуванням дітей ні в якому разі не можна. Інакше це виливається в затримку розвитку когнітивних функцій.
  2. Просто носити слухові апарати мало — потрібно носити індивідуально підібрані та індивідуально налаштовані слухові апарати. Будьте уважні у виборі спеціаліста по слухопротезуванню.
  3. Навіть якщо упущено багато часу не потрібно здаватися.

Для дівчинки реабілітаційний процес лише розпочався та ми віримо, що у неї все вдасться, адже вона потрапила в хороші руки, хоч і не відразу.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Відео


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Краще пізно ніж ніколи /storage/posts/March2019/irVitlsni2thHxVWWSWR-main.png Світова медична практика має конкретну відповідь на запитання: "Коли потрібно протезувати дітей із вадами слуху?". І звучить вона приблизно так: "Якомога раніше!". Та що робити коли час вже втрачено? 2019-04-11 16:04:41 https://medacustika.com.ua/uk/blog/slux-rebenka/luchshe-pozdno-chem-nikogda Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом