Дитина не хоче носити слуховий апарат?

Дитячий слух

Діти по різному відносяться до слухових апаратів, особливо яскраво це проявляється в на початку їх використання. Проте правильно підібраний і налаштований слуховий апарат діти носять із задоволенням, хоча етап адаптації вони проходять як і усі пацієнти.

Але так буває, що дитина певний час проходила зі слуховим апаратом і в один “прекрасний” момент відмовляється його використовувати надалі. Зверніть увагу, що ми говоримо за час коли вже пройшов період адаптації до слухового апарату і відкидаємо усі соціальні фактори.

Так чому ж дитина не хоче носити слуховий апарат? Спробуємо розібратися. Іноді встановити причину буває дуже важко, але, якщо відкинути кілька основних причин то істина покаже себе сама.

Перше, що повинні зробити батьки це поговорити з дитиною та спробувати вияснити причину відмови. Можливо дитині стало не зручно носити слуховий апарат.

Щоб позбутися дискомфорту потрібно визначити його причину.

По-перше, можливо це вушна інфекція. Вона досить часто зустрічається у дітей і проста вугрова висипка може завдати значного дискомфорту. Якщо ви вважаєте що справа в вушній інфекції, то відведіть вашу дитину до педіатра.

По-друге, стежте за тим чим займається ваша дитина, коли знімає (витягує) слуховий апарат. Наприклад, можливо, вона дивиться телевізор і звук слухового апарату здається їй занадто гучним. У цьому випадку вам доведеться відвідати слухопротезиста, щоб він підлаштував гучність апарату до комфортного рівня.

По-третє, діти ростуть, а значить і росте вухо. Дитина могла перерости слуховий апарат, так само як нову пару взуття. Регулярні зустрічі з лікарем аудіологом допоможуть вам переконатися, що слуховий апарат все ще підходить вашій дитині, або просто пора замінити вушні вкладиші.

По-четверте, переконайтеся що у вушному каналі немає вушних пробок або сторонніх предметів. Очевидно, що це може створити значний дискомфорт. Якщо у вушному каналі ви виявили сторонній предмет зверніться до свого лікаря.

Якщо жодна з перерахованих причин не стосується вашого випадку, то ми радимо як найшвидше звернутися до лікаря, який допоможе усунути причину дискомфорту. Щоб дитина продовжила подальше користування слуховим апаратом.

Не забувайте, що тривале відсторонення від слухового апарату зведе на нівець попередню реабілітацію з його використанням і дитині доведеться заново звикати до нього.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Дитина не хоче носити слуховий апарат? /storage/posts/December2018/hIlYqzkTpsDWKrDymw1G-main.jpg Діти по різному відносяться до слухових апаратів, особливо яскраво це проявляється в на початку їх використання. Проте правильно підібраний і налаштований слуховий апарат діти носять із задоволенням, хоча етап адаптації вони проходять як і усі пацієнти. 2019-04-11 15:56:17 https://medacustika.com.ua/uk/blog/slux-rebenka/ditina-ne-xoche-nositi-sluxovij-aparat Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом