Дитячий слух

Застосування слухових апаратів на обидва вуха - бінауральне протезування - покращує сприйняття звуків і, що особливо важливо, підвищує розбірливість мови.

Більше того, визначення (локалізація) джерела звуку при двосторонній втраті слуху можлива тільки при бінауральному протезуванні.

Оскільки практично всі діти з ураженням слуху страждають двостороннім його зниженням, фахівці наполегливо рекомендують їм протезування двома апаратами. Лише в рідкісних випадках, коли різниця в сприйнятті і обробці звукового сигналу правим і лівим вухом дуже велика, монауральне протезування (одним апаратом) може виявитися кращим.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Переваги бінаурального протезування /storage/posts/December2018/34UMjvfIXc2uK1Baypcu-main.png Застосування слухових апаратів на обидва вуха - бінауральне протезування - покращує сприйняття звуків і, що особливо важливо, підвищує розбірливість мови. 2019-04-11 15:50:33 https://medacustika.com.ua/uk/blog/slux-rebenka/binauralnoe-protezirovaniya Medicine
Медакустика
/svg/logo.png

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

+38

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Записатися на прийом

+38
Пн Вт Ср Чт Пт Сб НД

* Ми врахуємо ваші побажання і додатково уточнимо дату і час прийому по телефону. Переконайтеся в тому, що вірно вказали номер, якщо ми не зможемо з вами звʼязатися, заявка буде відхилена.

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!


Цей сайт використовує cookies. Вам нема про що турбуватися, але наше завдання повідомити вас про це. Погодиться і прийняти