Значення слуху

Все про слух

Слух - найважливіше з людських відчуттів. Незважаючи на те, що здорові люди цінують його менше, ніж зір. А адже за допомогою слуху ми підтримуємо більш тісний зв'язок з навколишнім світом, ніж за допомогою зору.

На відміну від зору, слух діє безперервно, навіть уві сні. Його неможливо "вимкнути".

  • Слух - перше почуття, яке формується у дитини. Ще в утробі матері він починає чути і дізнаватися навколишні звуки.
  • Слух - найгостріше людське відчуття. Інтенсивність звуку, що викликає у вусі найслабше слухове відчуття, в мільярди (!) Разів менше, ніж аналогічна інтенсивність світла.
  • Слух - найдосконаліше відчуття. Він може не тільки розрізняти величезний діапазон звуків, але і точно визначати просторове знаходження їх джерела.
  • Слух дозволяє нам відчувати себе в безпеці. Тільки він дає можливість почути шум автомобіля, що наближається позаду і вчасно зреагувати.
  • Слуховой орган має на стільки складну будову, що досі жоден з технічних приладів не може повністю його замінити. У той час як короткозорість коригується за допомогою окулярів, контактних лінз.

 внутренее ухо

Людське вухо - це маленьке диво, а його здатність чути унікальна. Кожне вухо індивідуальне, як відбитки пальців, і здатне виявляти, розпізнавати і розрізняти до мільйона різних звуків. Але так само як у світі немає двох людей з однаковою будовою вуха, немає і єдиної для всіх міри втрати слуху. Шум на робочому місці, дія медичних препаратів, перенесені в дитинстві хвороби або травми у вже дорослому віці - всі ці причини призводять до різних типів втрати слуху у різних людей.

Людина, що погано чує може розпізнати слово, придивляючись до руху губ співрозмовника. Але більша частина емоційних нюансів залишається недоступною для неї. Спілкування зводиться до простого обміну інформацією, тому люди будуть мимоволі намагатися уникати розмови з погано чуючим співрозмовником. Люди, що переносять порушення слуху, підтвердять, що втрата слуху сприймається і переживається людиною дуже важко. Це пояснюється тим, що кожен з нас є частиною слухового світу. Тому глуха людина опиняється в ізоляції.

Самотність, якої ми так боїмося, стає сумною реальністю. Слуху приділяється дуже мало уваги. Таке зневажливе ставлення веде до того, що життя оточуючих нас людей все частіше обтяжують проблеми, пов'язані з погіршенням слухосприйняття. Більш того, за статистикою люди звертаються за слуховими апаратами на 7-10 років пізніше, ніж слід.

На щастя таке ставлення змінюється, в тому числі під впливом інформації, одержуваної на таких сайтах, як наш.

"Неможливість бачити відділяє людину від речей. Неможливість чути відділяє людину від людей" - сказав якось Еммануїл Кант і був правий. На користь хорошого слуху існує безліч аргументів. Прислухайтеся до них!

Отже, прийміть вітання з новим кроком на шляху перетворення погіршення слуху з медичного терміну у ваші знання. Тут Ви прочитаєте і дізнаєтеся про те, як розпізнати погіршення слуху у себе або у ваших близьких.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Відео


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Значення слуху /storage/posts/December2018/dyBk9ZHaU7u8tacXQgHL-main.jpg Слух - найважливіше з людських відчуттів. Незважаючи на те, що здорові люди цінують його менше, ніж зір. А адже за допомогою слуху ми підтримуємо більш тісний зв'язок з навколишнім світом, ніж за допомогою зору. 2019-04-11 15:46:50 https://medacustika.com.ua/uk/blog/slux-cheloveka/znachenie-slukha Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом