Здорове харчування для забезпечення здорового слуху

Все про слух

The Daily Sentinel недавно опублікував статтю про переваги вживання в їжу продуктів, багатих певними поживними речовинами, щоб допомогти поліпшити слух і навіть запобігти або затримати втрату слуху.

Згідно з цією статтею, жирні кислоти омега-3 володіють протизапальними властивостями, які допомагають зміцнити кровоносні судини у внутрішньому вусі, тим самим допомагаючи захистити від втрати слуху. Вони зустрічаються в достатку у риб, таких як лосось, тунець і сардини. Дослідження показали, що люди, які їдять дві або більше порції риби в тиждень, на 42% менш схильні до розвитку пребіскусу в порівнянні з тими, хто не їсть рибу на регулярній основі.

Аудіолог Доктор Джо МакДермотт, вказує і на іншу групу агентів, які корисні для захисту від втрати слуху - антиоксиданти, особливо фолієва кислота. Вважається, що скорочення вільних радикалів за рахунок споживання листової зелені, такої як шпинат, салат ромен, і т.п. запобігають ушкодженню внутрішнього вуха. Повідомлялося, що люди старше 50 років з дефіцитом фолату мають ризик втрати слуху більший на 35%. МакДермотт цитує ряд інших речовин, які повинні бути включені в раціон в достатній кількості, щоб сприяти здоров'ю та здоров'ю слуху зокрема. До них відносяться вітамін B12, залучений в просування еритропоезу і поліпшення кровотоку в вухах, вітаміни C, D і E для їх ролі в імунітеті, кровообігу і здоров'я кісток і цинку, які вважаються корисними для захисту від вікової втрати слуху. Нарешті, магній був представлений в якості корисної поживної речовини для запобігання шумових порушень слуху.

Джерело: The Daily Sentinel

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!