Здорове харчування для забезпечення здорового слуху

Все про слух

The Daily Sentinel недавно опублікував статтю про переваги вживання в їжу продуктів, багатих певними поживними речовинами, щоб допомогти поліпшити слух і навіть запобігти або затримати втрату слуху.

Згідно з цією статтею, жирні кислоти омега-3 володіють протизапальними властивостями, які допомагають зміцнити кровоносні судини у внутрішньому вусі, тим самим допомагаючи захистити від втрати слуху. Вони зустрічаються в достатку у риб, таких як лосось, тунець і сардини. Дослідження показали, що люди, які їдять дві або більше порції риби в тиждень, на 42% менш схильні до розвитку пребіскусу в порівнянні з тими, хто не їсть рибу на регулярній основі.

Аудіолог Доктор Джо МакДермотт, вказує і на іншу групу агентів, які корисні для захисту від втрати слуху - антиоксиданти, особливо фолієва кислота. Вважається, що скорочення вільних радикалів за рахунок споживання листової зелені, такої як шпинат, салат ромен, і т.п. запобігають ушкодженню внутрішнього вуха. Повідомлялося, що люди старше 50 років з дефіцитом фолату мають ризик втрати слуху більший на 35%. МакДермотт цитує ряд інших речовин, які повинні бути включені в раціон в достатній кількості, щоб сприяти здоров'ю та здоров'ю слуху зокрема. До них відносяться вітамін B12, залучений в просування еритропоезу і поліпшення кровотоку в вухах, вітаміни C, D і E для їх ролі в імунітеті, кровообігу і здоров'я кісток і цинку, які вважаються корисними для захисту від вікової втрати слуху. Нарешті, магній був представлений в якості корисної поживної речовини для запобігання шумових порушень слуху.

Джерело: The Daily Sentinel

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Здорове харчування для забезпечення здорового слуху /storage/posts/December2018/qu1asOo2GYcWCmtXgDdD-main.jpg The Daily Sentinel недавно опублікував статтю про переваги вживання в їжу продуктів, багатих певними поживними речовинами, щоб допомогти поліпшити слух і навіть запобігти або затримати втрату слуху. 2019-04-11 15:59:18 https://medacustika.com.ua/uk/blog/slux-cheloveka/zdorovoe-pitanie-dlya-obespecheniya-zdorovogo-sluxa Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом