Молоді люди звикли всюди слухати музику - і в громадському транспорті і коли лягають спати, що може негативно вплинути на слухову систему.
Останнє опитування національного дослідницького інституту IFOP (Франція) носить назву «Смартфон: друг чи ворог вашого здоров'я?»
Тривалість дії звуків і їх гучність можуть викликати погіршення слуху і воно не обов'язково буде відчуватися відразу, а може проявитися з часом.
Згідно з результатами дослідження, небезпека смартфона полягає не в тому, що він може завдати шкоди, якщо ним користуватися як телефоном, а в тому випадку, якщо інтенсивно з його допомогою постійно слухати музику. Крім тривалого прослуховування музики на смартфоні, в навушниках, які вважаються більш шкідливими для здоров'я, ніж каски з навушниками, оскільки вони вводяться прямо в слуховий прохід. І прослуховування музики на вулиці, в транспорті, в результаті призводить до збільшення гучності, яка додається до навколишнього шуму і перевищує рекомендовані 85 дБ.
Сьогодні ми говоримо про профілактику для молоді. Найголовніше - батьки повинні захищати дітей від неправильного використання звуків! Необхідно робити регулярні перерви, не слухати довго музику через навушники, відмовитися від шкідливої звички засинати в навушниках, не підходити надто близько до потужних джерел звуку у яких рівень децибел такий, що може завдати шкоди волосковим клітинам, які так необхідні для слуху і не відновлюються після пошкодження.
Коментарі
Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!
Необхідно авторизуватися
Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.
Ввійти