У центрі уваги профілактика слуху

Корисна інформація

Молоді люди звикли всюди слухати музику - і в громадському транспорті і коли лягають спати, що може негативно вплинути на слухову систему.

Останнє опитування національного дослідницького інституту IFOP (Франція) носить назву «Смартфон: друг чи ворог вашого здоров'я?»

Тривалість дії звуків і їх гучність можуть викликати погіршення слуху і воно не обов'язково буде відчуватися відразу, а може проявитися з часом.

Згідно з результатами дослідження, небезпека смартфона полягає не в тому, що він може завдати шкоди, якщо ним користуватися як телефоном, а в тому випадку, якщо інтенсивно з його допомогою постійно слухати музику. Крім тривалого прослуховування музики на смартфоні, в навушниках, які вважаються більш шкідливими для здоров'я, ніж каски з навушниками, оскільки вони вводяться прямо в слуховий прохід. І прослуховування музики на вулиці, в транспорті, в результаті призводить до збільшення гучності, яка додається до навколишнього шуму і перевищує рекомендовані 85 дБ.

Сьогодні ми говоримо про профілактику для молоді. Найголовніше - батьки повинні захищати дітей від неправильного використання звуків! Необхідно робити регулярні перерви, не слухати довго музику через навушники, відмовитися від шкідливої звички засинати в навушниках, не підходити надто близько до потужних джерел звуку у яких рівень децибел такий, що може завдати шкоди волосковим клітинам, які так необхідні для слуху і не відновлюються після пошкодження.

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!