У центрі уваги профілактика слуху

Корисна інформація

Молоді люди звикли всюди слухати музику - і в громадському транспорті і коли лягають спати, що може негативно вплинути на слухову систему.

Останнє опитування національного дослідницького інституту IFOP (Франція) носить назву «Смартфон: друг чи ворог вашого здоров'я?»

Тривалість дії звуків і їх гучність можуть викликати погіршення слуху і воно не обов'язково буде відчуватися відразу, а може проявитися з часом.

Згідно з результатами дослідження, небезпека смартфона полягає не в тому, що він може завдати шкоди, якщо ним користуватися як телефоном, а в тому випадку, якщо інтенсивно з його допомогою постійно слухати музику. Крім тривалого прослуховування музики на смартфоні, в навушниках, які вважаються більш шкідливими для здоров'я, ніж каски з навушниками, оскільки вони вводяться прямо в слуховий прохід. І прослуховування музики на вулиці, в транспорті, в результаті призводить до збільшення гучності, яка додається до навколишнього шуму і перевищує рекомендовані 85 дБ.

Сьогодні ми говоримо про профілактику для молоді. Найголовніше - батьки повинні захищати дітей від неправильного використання звуків! Необхідно робити регулярні перерви, не слухати довго музику через навушники, відмовитися від шкідливої звички засинати в навушниках, не підходити надто близько до потужних джерел звуку у яких рівень децибел такий, що може завдати шкоди волосковим клітинам, які так необхідні для слуху і не відновлюються після пошкодження.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
У центрі уваги профілактика слуху /storage/posts/December2018/ODzw7dyQSZW4RejghEhN-main.jpg Молоді люди звикли всюди слухати музику - і в громадському транспорті і коли лягають спати, що може негативно вплинути на слухову систему. 2019-04-11 15:53:44 https://medacustika.com.ua/uk/blog/poleznaya-informacziya/v-czentre-vnimaniya-profilaktika-sluxa Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом