У подорож зі слуховим апаратом

Корисна інформація

Подорож зі слуховим апаратом може бути виснажливою справою. Нерідко можна опинитися в такому місці, де немає можливості відремонтувати слуховий апарат, якщо з ним щось трапиться.

Можливі пошкодження від вологи, різні несподівані технічні несправності або просто крадіжка. Краще передбачити це заздалегідь, щоб уникнути проблем. Багато пацієнтів виявляють, що під час подорожей залежать від свого слухового апарату навіть більше, ніж удома: незвичні акценти і чужі мови вимагають максимальних зусиль і використання всіх можливостей слухати і чути.

Наші поради:

 1. Вивчити, як сказати "Я не чую, що ви говорите, повторіть будь ласка" іноземною мовою тієї країни, в якій перебуваєте.
 2. Візьміть з собою додатковий вкладиш, і запасну пластикову трубочку, за допомогою якої вкладиш приєднується до слухового апарату, Вкладиш може зламатися - особливо, коли швидко змінюються температура або тиск.
 3. Користуйтеся спеціальним пристосуванням у вигляді коробочки з силікагелем, який вбирає вологу. Слуховий апарат може працювати гірше або взагалі відключитися, якщо перебуває в дуже вологому кліматі. Якщо це трапляється, на ніч помістіть його в коробку з силікагелем, і він зазвичай працює прекрасно на наступний ранок. Головний момент: уникайте надмірної вологості.
 4. Додаткові батарейки: як можна більше. Тримайте їх у фабричній упаковці, можна також додатково покласти їх у захисний пакет.
 5. Водонепроникний мішечок для того, щоб тримати слуховий апарат сухим і захищеним в той час, коли ви його не носите. Також варто додатково захистити батарейки і взагалі всі додаткові пристосування для вашого слухового апарату (щіточки, вкладиші і т.д.)
 6. Якесь захищене місце, накшталт сейфа в готельному номері, щоб можна було тримати там слуховий апарат, в той час, коли ви не берете його з собою. Наприклад, коли йдете купатися.
 7. Якщо можливо, тримайте під рукою, на всяк випадок, один з ваших старих слухових апаратів. Зрозуміло, в повністю робочому стані - і не забудьте батарейки для нього, якщо вони відрізняються від тих, які використовуються в тому слуховому апараті, який ви носите зазвичай.
 8. Якщо ви користуєтеся дорогим слуховим апаратом, обміркуйте можливість його страхування від втрати, пошкодження або крадіжки. Можливо, витратити деяку суму на страхування краще, ніж купувати потім новий слуховий апарат вартістю в десятки тисяч гривень.
 9. Відправляєтеся в тривалу поїздку? Зв'яжіться попередньо з сервісним центром, в який можна буде у разі необхідності відправити слуховий апарат поштою для ремонту. Запитайте їх, що їм необхідно крім слухового апарату. Дізнайтеся їх точну поштову адресу, подумайте, де візьмете пакувальні матеріали для слухового апарату.
 10. Якщо ви користуєтеся медичними засобами для видалення сірчаних пробок з вух або кремом для зволоження слухового проходу, не забудьте взяти їх з собою. Вам не доведеться шукати їх в аптеках чужої країни.
 11. Комунікація майже неможлива з якихось причин? Існують спеціальні книги з картинками. Можна про всяк випадок взяти з собою щось подібне і просто показувати на потрібну ілюстрацію, щоб люди зрозуміли, чого ви хочете.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
У подорож зі слуховим апаратом /storage/posts/December2018/qt7pXeMrS7HcRGb5CNWB-main.jpg Подорож зі слуховим апаратом може бути виснажливою справою. Нерідко можна опинитися в такому місці, де немає можливості відремонтувати слуховий апарат, якщо з ним щось трапиться. 2019-04-11 15:41:37 https://medacustika.com.ua/uk/blog/poleznaya-informacziya/puteshestvie-s-apparatom Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом