Дешеві слухові апарати

Корисна інформація

Питання: "Я часто бачу рекламу дешевих слухових апаратів в газеті або інтернеті. Чи справді ці дешевші слухові апарати варті того, щоб їх пробувати?"

Це хороше запитання, і ми часто чуємо подібні питання у своїй практиці. Наприклад, "Де я можу купити дешеві слухові апарати?" або, "Що Ви думаєте про дешеві слухові апарати в оголошеннях які я бачу в Інтернеті? Коли Ви купуєте слухові апарати, не важливо якого цінового сегмента, Ви повинні звернути увагу на багато чинників крім ціни.

Дослідження показують, що використання слухових апаратів при туговухості надає прямий позитивний вплив на якість життя. Слухові апарати - це гідні інвестиції. І коли Ви купуєте слухові апарати, підхід до вибору відрізняється від вибору будь-якого іншого електронного пристрою. Чим більше Ви платите, тим кращий слуховий прилад з точки зору якості, зручності і виконання поставлених завдань Ви отримуєте.

Медичне обслуговування та спостереження, які забезпечують лікарі-сурдологи, є невід'ємною і найважливішою частиною успішного вибору та гарантією того, що Ви зможете з успіхом користуватися своїми слуховими апаратами багато років без ризику втратити залишковий слух.

Вартість слухових апаратів з часом зменшилася значно в порівнянні з темпом інфляції. Сьогодні, слухові апарати коштують приблизно від 2500 грн до 40 000 грн кожен, залежно від марки, можливостей та обраної технології. Ось кілька факторів, які складають вартість слухового апарату:

  • витрати на науково-дослідні розробки,
  • виробничі та логістичні витрати,
  • індивідуальне виготовлення та/або пристосування кожного приладу під потреби власника,
  • час, витрачений фахівцем для налаштування та обслуговування обраного слухового апарату, включаючи професіоналізм самого фахівця.

Час, проведений з фахівцем (сурдолог), часто недооцінюється, незважаючи на те, що він є одним з найважливіших факторів вартості слухового апарату. Не дивлячись на це медичне обслуговування і спостереження, які забезпечують лікарі-сурдологи, є невід'ємною і найважливішою частиною успішного вибору та гарантією того, що Ви зможете з успіхом користуватися своїми слуховими апаратами багато років без ризику втратити залишковий слух.

Сервіс, як правило, включає початкову оцінку слуху і слухового апарату, примірку слухового апарату, настройку та індивідуальне калібрування слухового апарату, чистку / ремонт протягом періоду користування.

Оскільки Ви купуєте слуховий апарат як мінімум на 4-5 років (середній термін експлуатації слухових апаратів), то вартість Ваших грошових витрат на день, навіть з умовою слухових приладів високого класу, в 3-5 разів менше вартості чашки кави.

Коли Ви ставите пріоритетом вартість слухових апаратів і шукаєте "дешеві" слухові апарати, пам'ятайте - доведено, що слухові апарати не тільки допомагають почути краще, але і фактично покращують якість життя для людини з поганим слухом і її сім'ї.

Слуховий апарат - це інвестиції в ваше здоров'я, ваш комфорт і комфорт ваших близьких, в які варто вкладати необхідні гроші.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Дешеві слухові апарати /storage/posts/December2018/e3tdOHEEMfSElMrvbKQQ-main.jpg Питання: "Я часто бачу рекламу дешевих слухових апаратів в газеті або інтернеті. Чи справді ці дешевші слухові апарати варті того, щоб їх пробувати?" 2019-04-11 15:42:23 https://medacustika.com.ua/uk/blog/poleznaya-informacziya/nedorogie-slukhovye-apparaty Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом