Куріння і слух

Корисна інформація

Деякі дослідження показали, що куріння напряму пов’язане з підвищеним ризиком втрати слуху.

Названо одну з основних причин втрати слуху

Багато вже було сказано про шкідливий вплив куріння на здоров'я людини та ще більше буде сказано, поки існуватиме проблема. Дійсно, куріння чи не наймасовіша і водночас одна із самих пагубних для здоров'я звичок, притаманних величезній частині людства. Пропонуємо вам ще одну причину назавжди викреслити цигарки із свого "раціону".

Японські вчені з’ясували, що люди які регулярно курять значно частіше зіштовхуються з проблемами слуху, в порівнянні з тими хто не курить. З кожною викуреною цигаркою небезпека стає більшою.

Таким є результат спостережень більш ніж за 50 тисячами жителями Японії у віці від 20 до 64 років, котрі на момент початку дослідження не мали жодних проблем зі слухом. Спостереження тривали протягом восьми років, і за цей період слух погіршився у 5100 осіб, тобто в кожного десятого!

У порівнянні з тими, хто не курить, курці на 60% частіше зіштовхуються з втратою здатності сприймати звуки на високих частотах. Через це їм значно складніше розпізнавати слова своїх співрозмовників в шумному оточенні. Також курці на 20% частіше втрачають сприйняття низькочастотних звуків, що на пряму впливає на сприйняття голосу.

Дослідження показало, що чим довше людина курить, тим вища ймовірність розвитку слухових патологій. Відмова від цигарок майже повністю ліквідовувала ризик порушення слуху, навіть у тих, хто кинув шкідливу звичку недавно.

Згідно з останніми дослідженнями корейських учених з Університету Кенхі, сполуки з тютюну можуть призвести до розвитку хронічного запалення шлунково-кишкового тракту.

Додамо, що нікотин впливає на організм людини, як справжня отрута, якою курці знищують своє здоров’я день за днем.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Куріння і слух /storage/posts/December2018/3IdpyUXvuQYLWezS8xZ9-main.jpg Деякі дослідження показали, що куріння напряму пов’язане з підвищеним ризиком втрати слуху. 2019-04-11 15:54:40 https://medacustika.com.ua/uk/blog/poleznaya-informacziya/kur%D1%96nnya-%D1%96-slux Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом