Apple запустила нові емоджі, що представляють людей з обмеженими можливостями

Корисна інформація

USA Today повідомляє, що Apple Inc. опублікувала серію emoji, щоб краще представляти людей з обмеженими можливостями, згідно з пропозицією, представленою Консорціуму Unicode.

Консорціум Unicode є некомерційною корпорацією, яка працює над розробкою, підтримкою та просуванням стандартів і даних інтернаціоналізації програмного забезпечення. Пропозиція Apple була зустрінута з широкою оцінкою в соціальних мережах. Емоджі зі слуховими апаратами та використанням мови жестів або інші з інвалідними кріслами та тростинами входять в число пропозицій. Інші приклади включають собак-поводирів і протезні кінцівки.

Згідно із заявою Apple, наявні в даний час emoji можуть не адекватно представляти людей з обмеженими можливостями. Нові пропоновані варіанти можуть допомогти заповнити прогалину і забезпечити більш відкритий досвід для користувачів. Чотири основних області, де цей розрив очевидний, - це сліпота і слабкий зір, глухота і слабочуючі, фізичні та моторні навички і приховані недоліки.

Емоджі були розроблені спільно з такими організаціями, як Американська рада сліпих, Фонд церебрального паралічу і Національна асоціація глухих, USA Today. У реченні далі говориться: «Apple просить додати emoji, щоб краще представляти людей з обмеженими можливостями. В даний час emoji надає широкий спектр можливостей, але не може представити досвід людей з обмеженими можливостями».

Джерело: USA Today


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Apple запустила нові емоджі, що представляють людей з обмеженими можливостями /storage/posts/December2018/IZoJ1mzB5kUP3tI8ozXq-main.jpeg USA Today повідомляє, що Apple Inc. опублікувала серію emoji, щоб краще представляти людей з обмеженими можливостями, згідно з пропозицією, представленою Консорціуму Unicode. 2019-04-11 15:56:08 https://medacustika.com.ua/uk/blog/poleznaya-informacziya/apple-zapustila-novyie-emdozhi Medicine
Медакустика
/svg/logo.png

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

+38

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Записатися на прийом

+38
Пн Вт Ср Чт Пт Сб НД

* Ми врахуємо ваші побажання і додатково уточнимо дату і час прийому по телефону. Переконайтеся в тому, що вірно вказали номер, якщо ми не зможемо з вами звʼязатися, заявка буде відхилена.

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!


Цей сайт використовує cookies. Вам нема про що турбуватися, але наше завдання повідомити вас про це. Погодиться і прийняти