Apple запустила нові емоджі, що представляють людей з обмеженими можливостями

Корисна інформація

USA Today повідомляє, що Apple Inc. опублікувала серію emoji, щоб краще представляти людей з обмеженими можливостями, згідно з пропозицією, представленою Консорціуму Unicode.

Консорціум Unicode є некомерційною корпорацією, яка працює над розробкою, підтримкою та просуванням стандартів і даних інтернаціоналізації програмного забезпечення. Пропозиція Apple була зустрінута з широкою оцінкою в соціальних мережах. Емоджі зі слуховими апаратами та використанням мови жестів або інші з інвалідними кріслами та тростинами входять в число пропозицій. Інші приклади включають собак-поводирів і протезні кінцівки.

Згідно із заявою Apple, наявні в даний час emoji можуть не адекватно представляти людей з обмеженими можливостями. Нові пропоновані варіанти можуть допомогти заповнити прогалину і забезпечити більш відкритий досвід для користувачів. Чотири основних області, де цей розрив очевидний, - це сліпота і слабкий зір, глухота і слабочуючі, фізичні та моторні навички і приховані недоліки.

Емоджі були розроблені спільно з такими організаціями, як Американська рада сліпих, Фонд церебрального паралічу і Національна асоціація глухих, USA Today. У реченні далі говориться: «Apple просить додати emoji, щоб краще представляти людей з обмеженими можливостями. В даний час emoji надає широкий спектр можливостей, але не може представити досвід людей з обмеженими можливостями».

Джерело: USA Today

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!