Звуковий потік SHD від Hansaton

Новини

Hansaton представляє свою новітню акустичну систему RIC в сімействі звукових SHD-продуктів, яка пропонує бінауральні функції для природного слуху і безпосередньо підключається до Bluetooth®-сумісних * телефонів і смартфонів завдяки бездротовій технології 2,4 ГГц.

Завдяки звуковому потоку SHD Hansaton пропонує тим хто носить слухові апарати універсальний пристрій, який ідеально відповідає їх потребам і вимогам епохи цифрового зв'язку. Слуховий апарат RIC можна підключити до телевізора і будь-якого телефону з підтримкою Bluetooth® *. Телефонні і відеодзвінки за допомогою смартфона, планшета або комп'ютера також можна виконати простим кліком по програмній кнопці, яку доволі зручно знайти завдяки його формі. Безпечні гучні телефонні дзвінки, наприклад, в автомобілі або під час готовки на кухні, можливі на усіх операційних системах, для різних виробників Bluetooth-сумісних телефонів.

Hansaton

Звуковий потік SHD, як і всі слухові апарати Hanson's HearIntelligence ™, також підтримує бінауральний слуховий інтелект, який робить слух особистим і природним завдяки точним функціям мови, локалізації та оптимізації.

* З Bluetooth® 4.2 та з більшістю старіших Bluetooth-телефонів.

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!