Звуковий потік SHD від Hansaton

Новини

Hansaton представляє свою новітню акустичну систему RIC в сімействі звукових SHD-продуктів, яка пропонує бінауральні функції для природного слуху і безпосередньо підключається до Bluetooth®-сумісних * телефонів і смартфонів завдяки бездротовій технології 2,4 ГГц.

Завдяки звуковому потоку SHD Hansaton пропонує тим хто носить слухові апарати універсальний пристрій, який ідеально відповідає їх потребам і вимогам епохи цифрового зв'язку. Слуховий апарат RIC можна підключити до телевізора і будь-якого телефону з підтримкою Bluetooth® *. Телефонні і відеодзвінки за допомогою смартфона, планшета або комп'ютера також можна виконати простим кліком по програмній кнопці, яку доволі зручно знайти завдяки його формі. Безпечні гучні телефонні дзвінки, наприклад, в автомобілі або під час готовки на кухні, можливі на усіх операційних системах, для різних виробників Bluetooth-сумісних телефонів.

Hansaton

Звуковий потік SHD, як і всі слухові апарати Hanson's HearIntelligence ™, також підтримує бінауральний слуховий інтелект, який робить слух особистим і природним завдяки точним функціям мови, локалізації та оптимізації.

* З Bluetooth® 4.2 та з більшістю старіших Bluetooth-телефонів.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Звуковий потік SHD від Hansaton /storage/posts/December2018/pm32J0fwnJPCclB4DGe4-main.jpg Hansaton представляє свою новітню акустичну систему RIC в сімействі звукових SHD-продуктів, яка пропонує бінауральні функції для природного слуху і безпосередньо підключається до Bluetooth®-сумісних * телефонів і смартфонів завдяки бездротовій технології 2,4 ГГц. 2018-12-18 13:49:02 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/zvukovoj-potok-shd-ot-hansaton Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом