Зустріч з аудіологами в Білій Церкві

Новини

Напередодні дня медичного працівника, а саме 15-го червня, у місті Біла Церква Компанія Медакустика організувала зустріч із лікарями-аудіологами.

Зустріч була присвячена питанням сучасної аудіології і слухопротезування. Проходила вона у невимушеній атмосфері, серед гостей були присутні представники місцевого телебачення БЦТВ (відеорепортаж нижче).

Основною темою розмов був сучасний стан аудіології та слухопротезування в Україні, а зокрема не належна фахова підготовка медичних працівників, а інколи і зовсім її відсутність. Медакустика вже не вперше піднімає це питання і буде продовжувати до тих пір, поки ситуація не зміниться на краще. Андрій Метакса, який був основним доповідачем зустрічі, проаналізував ринок послуг у сфері аудіології і навів декілька кричущих фактів, які змушують задуматися навіть тих людей, котрі в аудіології нічого не розуміють.

Мета зустрічі заключалась в тому, щоб привернути увагу до порушень в сфері діагностики слуху і слухопротезування, які допускаються, м'яко кажучи, не добросовісними центрами слуху. Цілком зрозуміло, що у таких центрів на меті не покращити якість життя пацієнта, а нажитися на ньому.

Андрій Метакса звернувся до пацієнтів та інших не байдужих, обережно вибирати центри в яких будете лікуватися Ви чи Ваші близькі, бо не добросовісний і некваліфікований лікар зведе Ваші спроби нанівець.

Нагадав Андрій Яковлевич і за слухові апарати. Ринок слухових апаратів на сьогоднішній день доволі великий, більшість слухових апаратів можна придбати в нашій країні, це дозволяє забезпечити якісними слуховими апаратами як пенсіонерів так і людей з великими статками.

Піднімалось і питання ліцензування галузі, оскільки Україна одна із не багатьох країн в Європі де аудіологом може стати будь хто, що є неприпустимим для здоров'я майбутніх пацієнтів такого "фахівця".

Зустріч була цікавою і корисною для присутніх, по її закінченні гості поділилися своїми враженнями з репортерами.

Наостанок Андрій Яковлевич привітав усіх присутніх з наступаючим днем медичного працівника та побажав творчого розвитку та успіхів у роботі.

Відео


Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!