Зустріч з аудіологами в Білій Церкві

Новини

Напередодні дня медичного працівника, а саме 15-го червня, у місті Біла Церква Компанія Медакустика організувала зустріч із лікарями-аудіологами.

Зустріч була присвячена питанням сучасної аудіології і слухопротезування. Проходила вона у невимушеній атмосфері, серед гостей були присутні представники місцевого телебачення БЦТВ (відеорепортаж нижче).

Основною темою розмов був сучасний стан аудіології та слухопротезування в Україні, а зокрема не належна фахова підготовка медичних працівників, а інколи і зовсім її відсутність. Медакустика вже не вперше піднімає це питання і буде продовжувати до тих пір, поки ситуація не зміниться на краще. Андрій Метакса, який був основним доповідачем зустрічі, проаналізував ринок послуг у сфері аудіології і навів декілька кричущих фактів, які змушують задуматися навіть тих людей, котрі в аудіології нічого не розуміють.

Мета зустрічі заключалась в тому, щоб привернути увагу до порушень в сфері діагностики слуху і слухопротезування, які допускаються, м'яко кажучи, не добросовісними центрами слуху. Цілком зрозуміло, що у таких центрів на меті не покращити якість життя пацієнта, а нажитися на ньому.

Андрій Метакса звернувся до пацієнтів та інших не байдужих, обережно вибирати центри в яких будете лікуватися Ви чи Ваші близькі, бо не добросовісний і некваліфікований лікар зведе Ваші спроби нанівець.

Нагадав Андрій Яковлевич і за слухові апарати. Ринок слухових апаратів на сьогоднішній день доволі великий, більшість слухових апаратів можна придбати в нашій країні, це дозволяє забезпечити якісними слуховими апаратами як пенсіонерів так і людей з великими статками.

Піднімалось і питання ліцензування галузі, оскільки Україна одна із не багатьох країн в Європі де аудіологом може стати будь хто, що є неприпустимим для здоров'я майбутніх пацієнтів такого "фахівця".

Зустріч була цікавою і корисною для присутніх, по її закінченні гості поділилися своїми враженнями з репортерами.

Наостанок Андрій Яковлевич привітав усіх присутніх з наступаючим днем медичного працівника та побажав творчого розвитку та успіхів у роботі.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Відео


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Зустріч з аудіологами в Білій Церкві /storage/posts/December2018/Bc2dqrWs9CPCS9Si01Ct-main.png Напередодні дня медичного працівника, а саме 15-го червня, у місті Біла Церква Компанія Медакустика організувала зустріч із лікарями-аудіологами. 2018-12-18 12:52:41 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/vstrecha-s-audiologami-v-beloj-tserkvi Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом