Cучасні досягнення в оториноларингології

Новини

Першого та другого жовтня у Львові пройшла щорічна осіння конференція «Cучасні досягнення в оториноларингології»

Ще зовсім недавно ми писали про міжнародний семінар «Євролор − 2018», який проходив у Львові та наші західні друзі вирішили на цьому не зупинятися і 1-2 жовтня провести конференцію під назвою «Cучасні досягнення в оториноларингології» у тому ж Львові. Конференція є традиційною і проводиться щорічно, як правило залучаються і міжнародні учасники і цей раз не виключення. Учасники мали змогу послухати доповіді та поставити питання колегам з Італії, Болгарії, Латвії, Німеччини та навіть Єгипту.

Інформації було дійсно багато та правильне структурування програми дозволило по максимуму використати регламент для власної самоосвіти та бути присутніми на тих доповідях, які найближчі по спеціалізації.
Говорили на різні теми, починаючи із захворювань дихальних шляхів і закінчуючи онкологією, та для нашої делегації ближчими були питання кохлеарної імплантації, якій було присвячено декілька доповідей другого дня конференції.

Такий масштабний захід важко пройти стороною. Вже в котре ми переконуємось у необхідності такого роду конференцій, особливо для української медицини, яка стала на шлях реформування та оптимізації. Міжнародні асоціації також розуміють це і готові допомагати. Саме через це ми бачимо таку кількість гостей із близького зарубіжжя, яким дійсно є чим поділитися.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Cучасні досягнення в оториноларингології /storage/posts/November2018/Ii7nQtGwKk6MPppDyHGY-main.jpg Першого та другого жовтня у Львові пройшла щорічна осіння конференція «Cучасні досягнення в оториноларингології» 2018-12-17 15:42:19 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/sovremennyie-dostizheniya-v-otorinolaringologii Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом