Сучасні методи діагностики та реабілітації патологій слуху

Новини

Провідні фахівці в галузі реабілітації патологій слуху і слухопротезування продовжують курс навчальних занять з логотерапевтами.

Так шостого квітня в центральному офісі Медакустика в місті Київ пройшов навчальний семінар з лікарями логотетапевтами. На цей раз темою для обговорення стали "Сучасні методи діагностики та реабілітації патологій слуху у дітей і дорослих".

На заході обговорювалися питання проблематики сучасної медицини в області слухопротезування в Україні. Метакса Андрій Якович, який був головним доповідачем семінару, розповів про сучасні методики в сфері реабілітації патологій слуху і слухопротезування, чітко окреслив сучасні тенденції в розвитку аудіології в Україні та світі на найближчі роки.

Відвідуючи такого плану навчальні заняття, навіть лікарі з багаторічним досвідом мають можливість розширити професійний кругозір. Спілкуючись з колегами, отримують нову інформацію і ділячись власним досвідом з професійної практики.

Медакустика готова допомагати аудіологам, логотерапевтам та іншим працівникам сфери підвищувати свій професійний рівень і надалі. Ми розуміємо наскільки важливим є розвиток професійних навичок та впровадження новітніх методик в роботу фахівців, особливо лікарів.

Приєднуйтесь до наступного семінару, зв'яжіться з нами, і Ви зможете зростати і розвиватися як хороший фахівець під керівництвом професіоналів з багаторічним досвідом роботи!

Фото


Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!