Сучасні методи діагностики та реабілітації патологій слуху

Новини

Провідні фахівці в галузі реабілітації патологій слуху і слухопротезування продовжують курс навчальних занять з логотерапевтами.

Так шостого квітня в центральному офісі Медакустика в місті Київ пройшов навчальний семінар з лікарями логотетапевтами. На цей раз темою для обговорення стали "Сучасні методи діагностики та реабілітації патологій слуху у дітей і дорослих".

На заході обговорювалися питання проблематики сучасної медицини в області слухопротезування в Україні. Метакса Андрій Якович, який був головним доповідачем семінару, розповів про сучасні методики в сфері реабілітації патологій слуху і слухопротезування, чітко окреслив сучасні тенденції в розвитку аудіології в Україні та світі на найближчі роки.

Відвідуючи такого плану навчальні заняття, навіть лікарі з багаторічним досвідом мають можливість розширити професійний кругозір. Спілкуючись з колегами, отримують нову інформацію і ділячись власним досвідом з професійної практики.

Медакустика готова допомагати аудіологам, логотерапевтам та іншим працівникам сфери підвищувати свій професійний рівень і надалі. Ми розуміємо наскільки важливим є розвиток професійних навичок та впровадження новітніх методик в роботу фахівців, особливо лікарів.

Приєднуйтесь до наступного семінару, зв'яжіться з нами, і Ви зможете зростати і розвиватися як хороший фахівець під керівництвом професіоналів з багаторічним досвідом роботи!

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Фото


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Сучасні методи діагностики та реабілітації патологій слуху /storage/posts/December2018/H5b68QMa0t8Mx231Da4a-main.jpg Провідні фахівці в галузі реабілітації патологій слуху і слухопротезування продовжують курс навчальних занять з логотерапевтами. 2018-12-18 12:34:33 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/sovremennye-metody-diagnostiki-i-reabilitatsii-patologij-slukha Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом