Слуховий апарат - тепер прикраса

Новини

Німецька студія Designaffairs недавно представила Style Deafinite, прототип слухового апарату, як прикраси у вусі.

Концепція: намагатися всіма силами, щоб люди перестали приховувати своє зниження слуху. Згідно Designaffairs: Впевненість у собі, поставить слуховий апарат на інший рівень.

Люди перестануть приховувати свій недолік. Основна ідея: Не намагайтеся приховати свою проблему. Носіть свої слухові апарати як прикрасу, як модний аксесуар. Будьте самі собою, особливими, не такими як усі.

Апарат призначений для молодих людей зі зниженим слухом, яких стає все більше і які уважно ставляться до свого зовнішнього вигляду. Будучи забезпеченим новою системою Trimic, яка оптимізує положення аксесуара, Stile Deafinite призначений для втрат слуху середнього ступеня.

У разі тяжкої втрати слуху можливо додати PLUG, щоб збільшити ефективність. Незручність: слуховий апарат відтягує мочку вуха, це може обмежити час носіння апарату.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Слуховий апарат - тепер прикраса /storage/posts/December2018/awXJ5k1ee0sqmUlS5Kbw-main.jpg Німецька студія Designaffairs недавно представила Style Deafinite, прототип слухового апарату, як прикраси у вусі. 2018-12-18 10:32:36 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/slukhovoj-apparat-ukrashenie Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом