Ді-джеї «на випробувальному стенді»

Новини

Ще кілька років тому німецькі міністерства у співпраці з Федеральним союзом німецьких дискотек, Федеральним союзом ді-джеїв та Технічною лікарняною касою Гессена заговорили про необхідність впровадження так званих «водійських прав» для ді-джеїв. «Знак якості» на дискотеках повинен інформувати про це і дбати, щоб музика не «била відвідувачів по вухах».

Технічна лікарняна каса Гессена на підставі наявних у неї даних прийшла до висновку про те, що кожен четвертий молодий чоловік у віці від 16 до 24 років вже страждає втратою слуху. Щоб виправити це становище, в майбутньому ді-джеїв, що проходять навчання для отримання сертифікату якості, інформуватимуть про небезпеку занадто гучного звуку.

Тепер на дискотеках будуть застосовуватися спеціально розроблені вимірювальні прилади, для вимірювання і запису рівня звуку на танцполі. Це пов'язано ще і з тим, що віднедавна ді-джеї та власники дискотек можуть бути притягнуті до відповідальності за шкоду, заподіяну здоров'ю. Ді-джей отримує можливість за допомогою цього апарата дізнатися, коли гучність досягає критичної позначки, і відповідним чином відреагувати.

Слуховий тест для ді-джеїв

У співпраці з Технічною лікарняною касою Гессена 29 вересня був проведений слуховий тест для 100 ді-джеїв, які навчалися на курсах. У 30% була виявлена слабка втрата слуху, а ще у 30% - втрата слуху від середньої до глибокої.

Акустики в силу своєї професії знають про небезпеку занадто гучного шуму і вітають такі профілактичні заходи. До цих пір на всій території ФРН було проведено 25 заходів подібного роду, і за ними напевно будуть і інші.

Приємно здивувало те, що про цю подію повідомили багатьох місцевих та національних телеканалів. Крім цього, новина про отримання ді-джеями «водійських прав» потрапила на перші сторінки регіональних газет. Це говорить про те, що громадськість все більше починає звертати увагу на глибоке значення слуху.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Відео


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Ді-джеї «на випробувальному стенді» /storage/posts/December2018/iQYYD15LFm5CeIknMqZJ-main.jpg Ще кілька років тому німецькі міністерства у співпраці з Федеральним союзом німецьких дискотек, Федеральним союзом ді-джеїв та Технічною лікарняною касою Гессена заговорили про необхідність впровадження так званих «водійських прав» для ді-джеїв. «Знак якості» на дискотеках повинен інформувати про це і дбати, щоб музика не «била відвідувачів по вухах». 2018-12-18 10:21:20 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/slukh-dj Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом