Siemens продемонструвала «розумні» слухові апарати

Новини

На виставці CES 2015 були представлені дійсно корисні новинки, а саме "розумні" слухові апарати від компанії Siemens, які здатні забезпечити людям з порушеннями слуху високі якість і рівень звуку навіть в шумних місцях, наприклад, на вечірках.

Головною функцією пристрою є можливість автоматично пристосовуватися до навколишнього середовища, що дозволяє користувачам не регулювати слухові апарати вручну в залежності від їх місцезнаходження в тихих або шумних місцях.

Управління пристроєм здійснюється за допомогою мобільного додатку-компаньйона для пристроїв на базі iOS і Android. Користувачі зможуть налаштовувати слуховий апарат, а також вказувати місце, звідки саме вони хочуть чути звуки. Наприклад, апарат можна налаштувати таким чином, щоб чути тільки співрозмовника, що знаходиться позаду або збоку. Ще однією корисною функцією є те, що продемонстровані слухові апарати можна використовувати в якості звичайної Bluetooth-гарнітури для розмови по телефону.

Вартість і дата початку продажів новинки поки не оголошені.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Siemens продемонструвала «розумні» слухові апарати /storage/posts/December2018/qq7bnGqKqJFh2pTUwl3Z-main.jpg На виставці CES 2015 були представлені дійсно корисні новинки, а саме "розумні" слухові апарати від компанії Siemens, які здатні забезпечити людям з порушеннями слуху високі якість і рівень звуку навіть в шумних місцях, наприклад, на вечірках. 2019-04-11 15:49:56 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/siemens-umnye-slukhovye-apparaty Medicine
Медакустика
/svg/logo.png

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

+38

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Записатися на прийом

+38
Пн Вт Ср Чт Пт Сб НД

* Ми врахуємо ваші побажання і додатково уточнимо дату і час прийому по телефону. Переконайтеся в тому, що вірно вказали номер, якщо ми не зможемо з вами звʼязатися, заявка буде відхилена.

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!


Цей сайт використовує cookies. Вам нема про що турбуватися, але наше завдання повідомити вас про це. Погодиться і прийняти