Siemens продемонструвала «розумні» слухові апарати

Новини

На виставці CES 2015 були представлені дійсно корисні новинки, а саме "розумні" слухові апарати від компанії Siemens, які здатні забезпечити людям з порушеннями слуху високі якість і рівень звуку навіть в шумних місцях, наприклад, на вечірках.

Головною функцією пристрою є можливість автоматично пристосовуватися до навколишнього середовища, що дозволяє користувачам не регулювати слухові апарати вручну в залежності від їх місцезнаходження в тихих або шумних місцях.

Управління пристроєм здійснюється за допомогою мобільного додатку-компаньйона для пристроїв на базі iOS і Android. Користувачі зможуть налаштовувати слуховий апарат, а також вказувати місце, звідки саме вони хочуть чути звуки. Наприклад, апарат можна налаштувати таким чином, щоб чути тільки співрозмовника, що знаходиться позаду або збоку. Ще однією корисною функцією є те, що продемонстровані слухові апарати можна використовувати в якості звичайної Bluetooth-гарнітури для розмови по телефону.

Вартість і дата початку продажів новинки поки не оголошені.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Siemens продемонструвала «розумні» слухові апарати /storage/posts/December2018/qq7bnGqKqJFh2pTUwl3Z-main.jpg На виставці CES 2015 були представлені дійсно корисні новинки, а саме "розумні" слухові апарати від компанії Siemens, які здатні забезпечити людям з порушеннями слуху високі якість і рівень звуку навіть в шумних місцях, наприклад, на вечірках. 2019-04-11 15:49:56 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/siemens-umnye-slukhovye-apparaty Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом