Новини

22 січня в Головному офісі "Медакустика" в Києві відбувся черговий семінар з ЛОР-лікарями. Головним доповідачем семінару був Метакса Андрій Якович.

Продовжуючи серію семінарів на тему: "Деякі аспекти сучасної аудіології та слухопротезування" він розкрив слухачам ключові аспекти сучасної аудіології. Оскільки Андрій Якович є провідним фахівцем в області аудіології та слухопротезування вже далеко не перший рік, доповідь була побудована на чистих фактах і реаліях сучасності.

Як і раніше на заходи такого типу запрошуються практикуючі ЛОР-лікарі і фахівці, які готуються працювати по даному напрямку. Зауважимо, що в Україні немає достатньо чіткого законодавства, що регламентує роботу лікарів, які працюють в сфері ЛОР патології та слухопротезування. Тому рівень підготовки фахівців за цими напрямками в нашій країні досить низький. Місія "Медакустики" - поліпшити цю ситуацію. Ми постійно проводимо семінари та інші заняття з лікарями.

Зв'яжіться з нами, якщо хочете дізнатися більше, будемо раді співпраці!


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Семінар в Києві /storage/posts/December2018/XgnlaODoM09eJ3TvnpX2-main.jpg 22 січня в Головному офісі "Медакустика" в Києві відбувся черговий семінар з ЛОР-лікарями. Головним доповідачем семінару був Метакса Андрій Якович. 2018-12-18 12:09:10 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/seminar-v-kieve Medicine
Медакустика
/svg/logo.png

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

+38

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Записатися на прийом

+38
Пн Вт Ср Чт Пт Сб НД

* Ми врахуємо ваші побажання і додатково уточнимо дату і час прийому по телефону. Переконайтеся в тому, що вірно вказали номер, якщо ми не зможемо з вами звʼязатися, заявка буде відхилена.

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!


Цей сайт використовує cookies. Вам нема про що турбуватися, але наше завдання повідомити вас про це. Погодиться і прийняти