Семінар в Києві

Новини

22 січня в Головному офісі "Медакустика" в Києві відбувся черговий семінар з ЛОР-лікарями. Головним доповідачем семінару був Метакса Андрій Якович.

Продовжуючи серію семінарів на тему: "Деякі аспекти сучасної аудіології та слухопротезування" він розкрив слухачам ключові аспекти сучасної аудіології. Оскільки Андрій Якович є провідним фахівцем в області аудіології та слухопротезування вже далеко не перший рік, доповідь була побудована на чистих фактах і реаліях сучасності.

Як і раніше на заходи такого типу запрошуються практикуючі ЛОР-лікарі і фахівці, які готуються працювати по даному напрямку. Зауважимо, що в Україні немає достатньо чіткого законодавства, що регламентує роботу лікарів, які працюють в сфері ЛОР патології та слухопротезування. Тому рівень підготовки фахівців за цими напрямками в нашій країні досить низький. Місія "Медакустики" - поліпшити цю ситуацію. Ми постійно проводимо семінари та інші заняття з лікарями.

Зв'яжіться з нами, якщо хочете дізнатися більше, будемо раді співпраці!

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Семінар в Києві /storage/posts/December2018/XgnlaODoM09eJ3TvnpX2-main.jpg 22 січня в Головному офісі "Медакустика" в Києві відбувся черговий семінар з ЛОР-лікарями. Головним доповідачем семінару був Метакса Андрій Якович. 2018-12-18 12:09:10 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/seminar-v-kieve Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом