Новини

З 05.06.2018 по 06.06.18 компанія Медакустика провела семінар і тренінг по використанню найсучаснішого аудіологічного устаткування для діагностики патології слуху у дорослих і дітей.

Семінар і тренінг проводила один з провідних співробітників англійської фірми Ampliwox, яка виробляє сучасне медичне аудіометричне обладнання, ексклюзивним представником якої в Україні є компанія Медакустика. За результатами зустрічі було прийнято рішення про подальшу підготовку аудіометристів і аудіологів з нашої країни в галузі сучасної аудіології.

Наступний семінар планується провести восени 2018 року в м. Київ, на який будуть запрошені фахівці з різних міст України, які спеціалізуються на патології слуху.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Семінар за участю Ampliwox /storage/posts/December2018/YpG66H528u1wtA3Unem2-main.jpg З 05.06.2018 по 06.06.18 компанія Медакустика провела семінар і тренінг по використанню найсучаснішого аудіологічного устаткування для діагностики патології слуху у дорослих і дітей. 2018-12-18 14:07:05 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/seminar-s-uchastiem-ampliwox Medicine
Медакустика
/svg/logo.png

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

+38

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Записатися на прийом

+38
Пн Вт Ср Чт Пт Сб НД

* Ми врахуємо ваші побажання і додатково уточнимо дату і час прийому по телефону. Переконайтеся в тому, що вірно вказали номер, якщо ми не зможемо з вами звʼязатися, заявка буде відхилена.

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!


Цей сайт використовує cookies. Вам нема про що турбуватися, але наше завдання повідомити вас про це. Погодиться і прийняти