Семінар за участю Ampliwox

Новини

З 05.06.2018 по 06.06.18 компанія Медакустика провела семінар і тренінг по використанню найсучаснішого аудіологічного устаткування для діагностики патології слуху у дорослих і дітей.

Семінар і тренінг проводила один з провідних співробітників англійської фірми Ampliwox, яка виробляє сучасне медичне аудіометричне обладнання, ексклюзивним представником якої в Україні є компанія Медакустика. За результатами зустрічі було прийнято рішення про подальшу підготовку аудіометристів і аудіологів з нашої країни в галузі сучасної аудіології.

Наступний семінар планується провести восени 2018 року в м. Київ, на який будуть запрошені фахівці з різних міст України, які спеціалізуються на патології слуху.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Семінар за участю Ampliwox /storage/posts/December2018/YpG66H528u1wtA3Unem2-main.jpg З 05.06.2018 по 06.06.18 компанія Медакустика провела семінар і тренінг по використанню найсучаснішого аудіологічного устаткування для діагностики патології слуху у дорослих і дітей. 2018-12-18 14:07:05 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/seminar-s-uchastiem-ampliwox Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом