Семінар по патології слуху місто Коростень

Новини

"Медакустика" розширює географію проведення навчальних семінарів, щоб залучити до навчання максимально можливу кількість зацікавлених лікарів.

На цей раз відбувся семінар по патології та реабілітації слуху для лікарів і Логотерапевтів. Семінар пройшов в Житомирській області в місті Коростень 17 січня 2017.

Це перший навчальний семінар проведений представниками центру слухо-мовленнєвої реабілітації Медакустика в цьому році. І хоча проходив він у період, ще не закінчених свят, бажаючих відвідати захід, було досить багато. Основну аудиторію складали лікарі та логотерапевти регіону.

На семінарі були розглянуті проблеми, що виникають перед пацієнтами, під час процесу реабілітації слуху і були розглянуті основні шляхи їх вирішення. Як лікарі можуть допомогти пацієнтам з різного роду патологіями слуху. Які існують методи дослідження порушень слуху і як правильно підійти до процесу діагностики. Ці та багато інших питань розглядалися на семінарі в місті Коростень.

Крім того, слухачі мали можливість проконсультуватися з фахівцями центру Медакустика і отримати від них компетентні відповіді на професійні питання.

Медакустика як і раніше запрошує всіх бажаючих до співпраці. Наші контакти ви можете знайти на сайті.

 

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Семінар по патології слуху місто Коростень /storage/posts/December2018/JrR3tWfjNsWOtEZU9fvY-main.JPG "Медакустика" розширює географію проведення навчальних семінарів, щоб залучити до навчання максимально можливу кількість зацікавлених лікарів. 2018-12-18 11:54:45 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/seminar-po-patologii-slukha-gorod-korosten Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом