В слухових апаратах ви виглядаєте молодше!

Новини

Подивимося фактам в обличчя. Ніхто не хоче носити слухові апарати. Вони коштують солідних грошей, щоб налаштувати їх, потрібно пройти обстеження слуху, потім потрібно пережити перехідний період, поки мозок пристосується до нової якості звуку, який надходить в слуховий аналізатор, - але справа не тільки в цьому.

За матеріалами віртуального семінару по слухових апаратах на сайті www.healthyhearing.com, березень 2010

Люди не хочуть носити слухові апарати, тому що з цими пристроями, що впливають на якість вашого життя, пов'язане відчуття незручності, яке, відверто кажучи, не має ніякого сенсу. Коли вам стає важко читати газету, ви йдете до окуліста і підбираєте окуляри. Про це ніхто навіть не замислюється. Коли у вас пошкоджений або зносився стегновий суглоб, ви замінюєте його титановим, і знову ні в кого не виникає ніяких думок на цей рахунок. А-а, але слуховий апарат - це ж зовсім інша справа!

Дослідження показують, що слуховий апарат сприймається людьми як ознака старості і неповноцінності. Прикро, що таке ставлення продовжує існувати, незважаючи на ті досягнення, які ми бачимо не тільки в цифрових технологіях, але і в дизайні слухових апаратів. Сьогоднішні слухові апарати елегантні і сучасні, а не такі великі, сірі й нудні, якими вони були вчора.

Слухові апарати вас не старять

Думка про те, що слухові апарати старять - це міф. Насправді людина зі зниженням слуху, яка вирішила не носити слухові апарати, виглядає старше, ніж якби вона вирішила компенсувати свою втрату слуху надівши слухові апарати.

Навіть якщо людина в хорошій фізичній формі, відмінно одягнена, але вона не чує половини того, що говориться поруч з нею і часто перепитує, вона виглядає старше своїх років і менш ефективно, ніж може бути насправді. Пам'ятайте, якщо ви вирішите обійтися без слухових апаратів, то будете здаватися старше, а оточуючі скоро почнуть вважати вас забудькуватим, недалеким і простуватим.

Так що ж робити, щоб довше зберігати активність скрізь - на нараді, в цеху, в кіно або вдома, якщо ваша втрата слуху негативно позначається на членах вашої родини, сусідах, друзях і колегах? Пройти обстеження слуху і купити слухові апарати.

Але навіть усвідомивши все, про що говорилося вище, багато хто з нас чинять опір прийняттю потрібного рішення, тому що прийняти його - значить визнати, що з плином часу ви не можете робити того, що робили 10 чи 20 років тому.

Однак ніхто не дивується що з віком вони не можуть робити також добре те що робили в молодості (наприклад бігати і стрибати як молоді).

Сучасні слухові апарати: сама скромність

Частково проблема пов'язана з тим, що багато з нас мають неправильне уявлення про те, як виглядають слухові апарати, яку якість звуку вони забезпечують і наскільки складно ними користуватися. Безліч людей не має уявлення про те, що таке сучасний слуховий апарат, особливо молодь, яка схильна ставитися до людей у віці з недовірою або, гірше того, з презирством.

Сьогоднішні слухові апарати не кидаються в очі і не додають вам віку. У багатьох випадках людина може використовувати внутрішньоканальний слуховий апарат (CIC) або глибококанальний (IIC), який взагалі непомітний для оточуючих. Тільки ВИ знаєте, що у вас є слуховий апарат, але виграєте від цього не тільки ви, але і УСІ останні учасники спілкування, тому що ви берете активну участь в обговоренні і чуєте все, що говориться, - навіть того бормотуна в кінці столу.

Отже, хто ж виглядає старим і «сдавшим позиції»? Людина, якій доводиться постійно перепитувати всіх? Менеджер, який не може вести розмову в шумному виробничому приміщенні або учасник семінару, який приходить раніше, щоб зайняти місце прямо перед виступаючим?

І хто виглядає молодше, вселяє довіру, діє як наставник або порадник і зберігає повагу тих, ким керує? Так-так, це людина в слухових апаратах, які він носить, щоб залишатися на належному рівні.

Без слухових апаратів ви виглядаєте старше

Це найважливіший висновок. Відкиньте свої невірні уявлення про сучасні автоматичні вушні комп'ютери, якими стали слухові апарати. Поширені забобони - це навіть не минуле століття, це минуле ТИСЯЧОЛІТТЯ.

Ви виглядаєте молодше, дієте ефективніше і користуєтеся заслуженою повагою і авторитетом на роботі, якщо вам не доводиться постійно напружувати слух і перепитувати всіх.

І вже звичайно, друзі та близькі будуть уважніше прислухатися до вашої думки, якщо ви залишитеся повноправним співрозмовником за обіднім столом, і їм не доведеться кричати, щоб бути почутими.

Хочете виглядати молодше, відчувати себе молодше, діяти активно і залишатися цінним членом суспільства на роботі, вдома і на публіці? Тоді перестаньте дурити себе. Визнайте, що у вас є втрата слуху і прийміть заходи.

Ви не самотні: за останніми оцінками приблизно 5% населення земної кулі визнає, що відчувають в тій чи іншій мірі труднощі зі слухом, однак з тих, кому слухові апарати принесли б користь, носять їх не більше 10%.

Чому? Через забобони, пов'язані зі слуховими апаратами. Що ж, можете виглядати старим, слабким і марним або ж можете брати активну участь у дебатах на діловому сніданку.

Вибір за вами. Все, що вам потрібно, - це пара слухових апаратів, які точно відповідають вашій втраті слуху і вашим персональним перевагам. Потрібно лише зателефонувати і записатися до фахівця на прийом. Потім ви неодмінно будете дивуватися і задавати собі питання, чому, власне, ви так довго відкладали цей візит.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
В слухових апаратах ви виглядаєте молодше! /storage/posts/December2018/fWabXuvcESCQ6PJjQ96n-main.jpg Подивимося фактам в обличчя. Ніхто не хоче носити слухові апарати. Вони коштують солідних грошей, щоб налаштувати їх, потрібно пройти обстеження слуху, потім потрібно пережити перехідний період, поки мозок пристосується до нової якості звуку, який надходить в слуховий аналізатор, - але справа не тільки в цьому. 2018-12-18 09:43:10 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/sa-vyglyadite-molozhe Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом