Фахова конференція ЛОР-лікарів у місті Ізмаїл

Новини

В рамках освітньої місії, яка визначена Медакустикою одним із пріоритетних напрямків роботи компанії. У місті Ізмаїл, що на Одещині, відбулася конференція, в якій взяли участь ЛОР-лікарі міста та регіону.

Перед організаторами стояв ряд завдань, серед яких можна виділити:

  • Ознайомлення практикуючих лікарів із новинками ринку аудіології
  • Визначення проблем регіону в сегменті ЛОР медицини
  • Оцінка якості роботи із юними пацієнтами.

В Ізмаїлі вже близько року функціонує центр слуху Медакустика і для нас важливе живе спілкування із лікарями, які працюють в цій сфері. Оскільки відкриття центру слуху зумовлене саме попитом регіону на якісні послуги слухопротезування.

Усі присутні, окрім можливості послухати доповідь медичного директора компанії Метакси Андрія Яковича, також мали змогу поставити йому питання та отримати на нього відповідь. Також на заході було присутнє місцеве телебачення (нижче ви знайдете відеоматеріал).

Захід виявився доволі насиченим за змістом, що само по собі говорить про його якість.

Ми дякуємо усім хто долучився до конференції, нам приємно працювати з такими колегами. Сподіваємось на продовження співпраці й надалі.

Медакустика, як завжди відкрита для конструктивного діалогу, тому чекаємо ваших побажань та рекомендації.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Відео


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Фахова конференція ЛОР-лікарів у місті Ізмаїл /storage/posts/April2019/xglCVMIrSBa2x03wzA1N-main.jpg В рамках освітньої місії, яка визначена Медакустикою одним із пріоритетних напрямків роботи компанії. У місті Ізмаїл, що на Одещині, відбулася конференція, в якій взяли участь ЛОР-лікарі міста та регіону. 2019-04-25 16:40:39 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/professional-naya-konferenciya-lor-vrachej-v-gorode-izmail Medicine
Медакустика
/svg/logo.png

Замовити дзвінок

Записатися на прийом

+38
Пн Вт Ср Чт Пт Сб НД

* Ми врахуємо ваші побажання і додатково уточнимо дату і час прийому по телефону. Переконайтеся в тому, що вірно вказали номер, якщо ми не зможемо з вами звʼязатися, заявка буде відхилена.

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!


Цей сайт використовує cookies. Вам нема про що турбуватися, але наше завдання повідомити вас про це. Погодиться і прийняти