Окуляри і слуховий апарат в одному флаконі

Новини

Philips у співпраці з Frame Holland, MMID і Verhoeven, а також при безпосередній участі співробітників Дельфтського університету технологій, представили спеціальний слуховий апарат, виконаний у формі звичайних окулярів.

Подібний пристрій, який отримав назву Varibel, дозволить людям брати активну участь у навколишньому житті, не обмежуючись традиційними рішеннями.

Проблема поганого слуху стоїть в Нідерландах досить гостро. Понад міліон людей старшого мають серйозні проблеми зі здоров'ям: понад 20% з них користуються стандартними слуховими апаратами, проте далеко не завжди задоволені якістю їх роботи.

Varibel побудований дещо іншим способом: на оправі встановлені крихітні взаємопов'язані мікрофони, які вибірково посилюють лише ті звуки які йдуть попереду, приглушаючи все інше. Таким чином, у кілька разів збільшується можливість реально розчути співрозмовника! Втім, у користувача є можливість самостійно вибирати, що саме вони хочуть почути: голос рідної людини, або, на приклад, спів птахів.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Окуляри і слуховий апарат в одному флаконі /storage/posts/December2018/rxLaiy9KvoFIuRFIW3CG-main.jpg Philips у співпраці з Frame Holland, MMID і Verhoeven, а також при безпосередній участі співробітників Дельфтського університету технологій, представили спеціальний слуховий апарат, виконаний у формі звичайних окулярів. 2018-12-18 10:39:49 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/ochki-i-slukhovoj-apparat Medicine
Медакустика
/svg/logo.png

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

+38

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Записатися на прийом

+38
Пн Вт Ср Чт Пт Сб НД

* Ми врахуємо ваші побажання і додатково уточнимо дату і час прийому по телефону. Переконайтеся в тому, що вірно вказали номер, якщо ми не зможемо з вами звʼязатися, заявка буде відхилена.

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!


Цей сайт використовує cookies. Вам нема про що турбуватися, але наше завдання повідомити вас про це. Погодиться і прийняти