Новий Рік - нові перспективи

Новини

Останні дні календарного року - це період, який більшість із нас використовує для завершення початих справ, підведення підсумків та формування планів на майбутнє.

Наша компанія не виключення, Медакустика за минулий рік виконала масу роботи, що дозволило нам ще більше наблизитися до досягнення наших цілей. Реалізація місії не можлива без постійного руху, а ми, як ви бачите, в постійній динаміці.

Яскравим заходом, яким ми традиційно "закриваємо" рік, стала передноворічна зустріч з ЛОР лікарями, яка проходила 15 грудня у Кременчуці. Основні питання семінару зачіпали сучасні протоколи аудіології та слухопротезування в світлі тих змін, які відбудуться в Україні найближчими роками.

Незважаючи на явний передсвятковий настрій, тема викликала живий інтерес і пробудила фахівців до активної полеміки. В результаті професійної дискусії вдалось визначити загальне бачення цього питання фахівцями галузі.

Стосовно планів на майбутнє. Медакустика і в подальшому буде дотримуватись власної стратегії, виконуючи свою місію, покращуючи якість медицини в галузі, допомагаючи кожній конкретній людині.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Фото


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Новий Рік - нові перспективи /storage/posts/December2018/0SE2PIETrFaQ4OKTRDDH-main.jpg Останні дні календарного року - це період, який більшість із нас використовує для завершення початих справ, підведення підсумків та формування планів на майбутнє. 2018-12-18 13:23:01 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/novij-r%D1%96k-nov%D1%96-perspektivi Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом