Новий Рік - нові перспективи

Новини

Останні дні календарного року - це період, який більшість із нас використовує для завершення початих справ, підведення підсумків та формування планів на майбутнє.

Наша компанія не виключення, Медакустика за минулий рік виконала масу роботи, що дозволило нам ще більше наблизитися до досягнення наших цілей. Реалізація місії не можлива без постійного руху, а ми, як ви бачите, в постійній динаміці.

Яскравим заходом, яким ми традиційно "закриваємо" рік, стала передноворічна зустріч з ЛОР лікарями, яка проходила 15 грудня у Кременчуці. Основні питання семінару зачіпали сучасні протоколи аудіології та слухопротезування в світлі тих змін, які відбудуться в Україні найближчими роками.

Незважаючи на явний передсвятковий настрій, тема викликала живий інтерес і пробудила фахівців до активної полеміки. В результаті професійної дискусії вдалось визначити загальне бачення цього питання фахівцями галузі.

Стосовно планів на майбутнє. Медакустика і в подальшому буде дотримуватись власної стратегії, виконуючи свою місію, покращуючи якість медицини в галузі, допомагаючи кожній конкретній людині.


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Фото


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!