Деякі особливості діагностики та реабілітації слуху у дітей

Новини

Метою заснування Медакустики було створити команду фахівців, яка могла б професійно вирішувати проблеми реабілітації слуху для дітей і дорослих, за допомогою сучасних технологій і бути альтернативою тому, що відбувається в цій галузі медицини в Україні.

Співробітники Медакустики провели вже не один навчальний захід для фахівців з різних регіонів України. Цього разу 24 листопада навчальний семінар пройшов у Києві.

На заході присутні мали змогу ознайомитися з актуальним станом аудіології в Україні та світі, новими методами слухопротезування і діагностики слуху для дітей і дорослих.

Особливу увагу доповідачі звернули на дитячий слух, оскільки проблема актуальна не лише в Україні але й в усьому світі.

Гостями семінару були: лікарі-аудіологи з різним рівнем підготовки та стажу роботи, логотерапевти а також ті, хто хотів докладніше розібратися в питаннях аудіології та слухопротезування дітей.

Медакустика і надалі буде проводити заняття подібного типу і не лишев форматі семінарів. Ми завжди готові до співпраці!

Якщо у вас виникнуть питання ми готові на них відповісти.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Деякі особливості діагностики та реабілітації слуху у дітей /storage/posts/December2018/rFrVoad3yRkYm7SRAfUX-main.JPG Метою заснування Медакустики було створити команду фахівців, яка могла б професійно вирішувати проблеми реабілітації слуху для дітей і дорослих, за допомогою сучасних технологій і бути альтернативою тому, що відбувається в цій галузі медицини в Україні. 2018-12-18 11:29:26 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/nekotorye-osobennosti-diagnostiki-i-reabilitatsii-slukha-u-detej Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом