Деякі аспекти сучасної аудіології та слухопротезування

Новини

У Кременчуці відбувся навчальний семінар присвячений питанням слухопротезування і аудіології. Кременчук обраний для проведення семінару не випадково.

У місті діє філія компанії "Медакустіка", яка була відкритою однією із перших. Однак захід зібрав не лише лікарів з Кременчука, а й інших бажаючих з різних куточків України. Головна умова участі, продиктована політикою компанії, - це бажання вчитися і розвиватися в області медицини слуху. Охочих відвідати семінар зібралося чимало.

Хоча тема семінару була досить обширною, доповідачі намагалися якомога глибше розкрити її суть. Учасники мали можливість задати питання провідним фахівцям галузі і отримати компетентну відповідь на них. Представники компанії поділилися власним досвідом та розповіли про глобальні тенденції слухопротезування, як галузь буде розвиватися в найближчі роки. Також були висвітлені питання аудіології, та короткий аналіз досліджень, проведених в цьому напрямку.

Ще більш важливим було представлення короткого аналізу роботи вітчизняного ринку надання медичних послуг в області аудіології та слухопротезування. Більшість ЛОР-лікарів, які були присутні на заході, не володіли цією інформацією і навіть не замислювалися про її значимість.

Присутність фахівців на навчальному семінарі є ознакою бажання розвиватися і не застоюватися на одному рівні. Саме з такими фахівцями "Медакустика" буде співпрацювати і надалі буде проводити і інші навчальні семінари.

Якщо Ви працюєте в області ЛОР патології і хочете вчитися і розвиватися, зв'язуйтеся з нами , запрошуйте в своє місто. "Медакустика" завжди йде назустріч тим, хто бажає поліпшити рівень медицини в Україні.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Відео


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Деякі аспекти сучасної аудіології та слухопротезування /storage/posts/December2018/SCxzunIq2PqjE394WL1Q-main.jpg У Кременчуці відбувся навчальний семінар присвячений питанням слухопротезування і аудіології. Кременчук обраний для проведення семінару не випадково. 2018-12-18 12:01:24 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/nekotorye-aspekty-sovremennoj-audiologii-i-slukhoprotezirovaniya Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом