Деякі аспекти сучасної аудіології та слухопротезування

Новини

У Кременчуці відбувся навчальний семінар присвячений питанням слухопротезування і аудіології. Кременчук обраний для проведення семінару не випадково.

У місті діє філія компанії "Медакустіка", яка була відкритою однією із перших. Однак захід зібрав не лише лікарів з Кременчука, а й інших бажаючих з різних куточків України. Головна умова участі, продиктована політикою компанії, - це бажання вчитися і розвиватися в області медицини слуху. Охочих відвідати семінар зібралося чимало.

Хоча тема семінару була досить обширною, доповідачі намагалися якомога глибше розкрити її суть. Учасники мали можливість задати питання провідним фахівцям галузі і отримати компетентну відповідь на них. Представники компанії поділилися власним досвідом та розповіли про глобальні тенденції слухопротезування, як галузь буде розвиватися в найближчі роки. Також були висвітлені питання аудіології, та короткий аналіз досліджень, проведених в цьому напрямку.

Ще більш важливим було представлення короткого аналізу роботи вітчизняного ринку надання медичних послуг в області аудіології та слухопротезування. Більшість ЛОР-лікарів, які були присутні на заході, не володіли цією інформацією і навіть не замислювалися про її значимість.

Присутність фахівців на навчальному семінарі є ознакою бажання розвиватися і не застоюватися на одному рівні. Саме з такими фахівцями "Медакустика" буде співпрацювати і надалі буде проводити і інші навчальні семінари.

Якщо Ви працюєте в області ЛОР патології і хочете вчитися і розвиватися, зв'язуйтеся з нами , запрошуйте в своє місто. "Медакустика" завжди йде назустріч тим, хто бажає поліпшити рівень медицини в Україні.

Відео


Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!