Медакустика ділиться досвідом

Новини

"Медакустика" продовжує серію семінарів покликаних розвивати професійні навички ЛОР лікарів, Логотерапевтів і людей, які в майбутньому планують працювати в сфері аудіології.

Черговий семінар відбувся в Києві 28 лютого 2017р. в центральному офісі компанії "Медакустика".

Основну частину семінару вів Метакса Андрій Якович - медичний директор компанії. Він як ніхто інший може розповісти в деталях про сучасну аудіологію, розкрити суть кожної патології слуху і вказати методи лікування або реабілітації. Тому семінар був досить змістовним і цікавим для фахівців, які були присутні на заході. Кожен з присутніх мав можливість задати питання Андрію Яковичу і отримати компетентну відповідь на нього.

Зауважимо, що такі семінари допомагають фахівцям галузі розвиватися і рости в професійному плані, так в цей раз більше дюжини фахівців мали можливість не лише отримати масу корисної інформації, яку вони зможуть надалі використовувати у своїй професійній діяльності, а й обмінятися думками та ідеями з колегами. Таке живе спілкування йде на користь людям будь-якого виду діяльності, допомагає пізнати щось нове і нагадати собі вже давно забуте старе. З огляду на систему навчання фахівців даної галузі в Україні, такі семінари просто необхідні і "Медакустика" готова навчати, ділитися досвідом і знаннями з дійсно зацікавленими людьми.

"Медакустика" - світ вільного спілкування!

Ми запрошуємо до діалогу всіх бажаючих, у нас функціонує мережа центрів, яка постійно розвивається і розширюється. Якщо нам по дорозі - будемо раді співпрацювати.

Фото


Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!