Медакустика ділиться досвідом

Новини

"Медакустика" продовжує серію семінарів покликаних розвивати професійні навички ЛОР лікарів, Логотерапевтів і людей, які в майбутньому планують працювати в сфері аудіології.

Черговий семінар відбувся в Києві 28 лютого 2017р. в центральному офісі компанії "Медакустика".

Основну частину семінару вів Метакса Андрій Якович - медичний директор компанії. Він як ніхто інший може розповісти в деталях про сучасну аудіологію, розкрити суть кожної патології слуху і вказати методи лікування або реабілітації. Тому семінар був досить змістовним і цікавим для фахівців, які були присутні на заході. Кожен з присутніх мав можливість задати питання Андрію Яковичу і отримати компетентну відповідь на нього.

Зауважимо, що такі семінари допомагають фахівцям галузі розвиватися і рости в професійному плані, так в цей раз більше дюжини фахівців мали можливість не лише отримати масу корисної інформації, яку вони зможуть надалі використовувати у своїй професійній діяльності, а й обмінятися думками та ідеями з колегами. Таке живе спілкування йде на користь людям будь-якого виду діяльності, допомагає пізнати щось нове і нагадати собі вже давно забуте старе. З огляду на систему навчання фахівців даної галузі в Україні, такі семінари просто необхідні і "Медакустика" готова навчати, ділитися досвідом і знаннями з дійсно зацікавленими людьми.

"Медакустика" - світ вільного спілкування!

Ми запрошуємо до діалогу всіх бажаючих, у нас функціонує мережа центрів, яка постійно розвивається і розширюється. Якщо нам по дорозі - будемо раді співпрацювати.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Фото


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Медакустика ділиться досвідом /storage/posts/December2018/RsLAHab2l7o6KeYnCkq9-main.jpg "Медакустика" продовжує серію семінарів покликаних розвивати професійні навички ЛОР лікарів, Логотерапевтів і людей, які в майбутньому планують працювати в сфері аудіології. 2018-12-18 12:31:19 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/medakustika-delitsya-opytom Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом