Новини

23 лютого в Кривому Розі відбувся семінар для лікарів-аудіологів. Семінар був присвячений питанням впровадження міжнародних протоколів в сфері аудіології та слухопротезування в Україні.

Першопричиною для проведення семінару став відповідний наказ МОЗ України.

Семінар не пройшов непомітно, в гостях були присутні представники місцевих засобів масової інформації (відеорепортаж нижче).

На жаль в Україні і досі немає медичних протоколів, які б регламентували роботу лікарів-аудіологів, але "зелене світло" для міжнародних протоколів ми вважаємо за перший крок влади до впровадження власних медичних протоколів, які ще доведеться розробити.

Семінар, в свою чергу, допоміг внести ясність та розуміння лікарями необхідності даного кроку для сучасної Української медицини.

І хоч нововведення відбулось недавно, зауважимо, що центри "Медакустика" працювали і працюють за вищевказаними протоколами із самого початку свого заснування.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Відео


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Міжнародні протоколи в аудіології /storage/posts/December2018/KRdxjXOzcor2lE1dTwjQ-main.jpeg 23 лютого в Кривому Розі відбувся семінар для лікарів-аудіологів. Семінар був присвячений питанням впровадження міжнародних протоколів в сфері аудіології та слухопротезування в Україні. 2018-12-18 13:27:47 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/m%D1%96zhnarodn%D1%96-protokoli-v-aud%D1%96olog%D1%96%D1%97 Medicine
Медакустика
/svg/logo.png

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

+38

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Записатися на прийом

+38
Пн Вт Ср Чт Пт Сб НД

* Ми врахуємо ваші побажання і додатково уточнимо дату і час прийому по телефону. Переконайтеся в тому, що вірно вказали номер, якщо ми не зможемо з вами звʼязатися, заявка буде відхилена.

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!


Цей сайт використовує cookies. Вам нема про що турбуватися, але наше завдання повідомити вас про це. Погодиться і прийняти