Міжнародні протоколи в аудіології

Новини

23 лютого в Кривому Розі відбувся семінар для лікарів-аудіологів. Семінар був присвячений питанням впровадження міжнародних протоколів в сфері аудіології та слухопротезування в Україні.

Першопричиною для проведення семінару став відповідний наказ МОЗ України.

Семінар не пройшов непомітно, в гостях були присутні представники місцевих засобів масової інформації (відеорепортаж нижче).

На жаль в Україні і досі немає медичних протоколів, які б регламентували роботу лікарів-аудіологів, але "зелене світло" для міжнародних протоколів ми вважаємо за перший крок влади до впровадження власних медичних протоколів, які ще доведеться розробити.

Семінар, в свою чергу, допоміг внести ясність та розуміння лікарями необхідності даного кроку для сучасної Української медицини.

І хоч нововведення відбулось недавно, зауважимо, що центри "Медакустика" працювали і працюють за вищевказаними протоколами із самого початку свого заснування.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Відео


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Міжнародні протоколи в аудіології /storage/posts/December2018/KRdxjXOzcor2lE1dTwjQ-main.jpeg 23 лютого в Кривому Розі відбувся семінар для лікарів-аудіологів. Семінар був присвячений питанням впровадження міжнародних протоколів в сфері аудіології та слухопротезування в Україні. 2018-12-18 13:27:47 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/m%D1%96zhnarodn%D1%96-protokoli-v-aud%D1%96olog%D1%96%D1%97 Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом