Лірик - новий вид слухових апаратів

Новини

Зараз вчені розробили зовсім інший вид слухових апаратів. І хоча даний винахід, який був названий Lyric (Лірик), використовується на даний момент лише деякими пацієнтами, як показує практика, він став вирішенням багатьох проблем, пов'язаних із застосуванням традиційних слухових апаратів.

Lyric

Лірик, який виробляє компанія Інсаунд Медікал (InSound Medical) в Ньюарку, штат Каліфорнія, ховається глибоко в слуховому каналі, лише в чотирьох міліметрах від барабанної перетинки. Лірик - це не імплантант: його можна видалити за допомогою невеликого магніту і можна носити 24 години на добу, а тривалість роботи його батареї складає від одного до чотирьох місяців.

Lyric

Зазвичай все, що поміщається в слуховий канал, поглинає і утримує вологу та несе ризик інфекції, але Лірик оточений пористим матеріалом, який з легкістю виділяє вологу. Так як даний слуховий апарат розташований в безпосередній близькості до барабанної перетинки, лікарі стверджують, що він працює більш ефективно, а звуки, ним відтворювані, здаються більш натуральними, у зв'язку з тим, що його ефект посилення не такий вже і сильний. Коли батарея Лірика сідає, то з слухового каналу видаляється весь апарат. Пацієнтам не треба кожного разу платити за установку нового пристрою.

Магніт використовується для контролю звуку, включення і виключення, а також його видалення при необхідності заміни батареї. Лікареві необхідно всього кілька хвилин для заміни пристрою.

Лірик може використовуватися не кожним пацієнтом. Зокрема, деякі слухові канали занадто вузькі, щоб помістити туди даний апарат, і за розрахунками компанії Ліриком не зможе скористатися приблизно половина потенційних клієнтів. Нова версія пристрою, розробка якої зараз планується, повинна підійти 85 відсоткам пацієнтів.

Компанія вже отримує схвальні відгуки від пацієнтів та фахівців - отоларингологів, діяльність яких не пов'язана з компанією-розробником. «Існує певна кількість пацієнтів, які просто не можуть терпіти того, що у них у вухах щось є, так само, як деякі люди просто не можуть носити контактні лінзи, - говорить Доктор Честер Ф. Гріффітс, голова хірургічного відділення Медичного центру UCLA в Санта Моніці. - Але таких пацієнтів меншість. Зазвичай люди просто обожнюють цей слуховий апарат ».

На даний момент Лірик поширюється тільки через десяток клінік Каліфорнії, Флориди і Нью Джерсі, а також західної Європи. Деяким пацієнтам, які живуть далеко від клінік, просто доведеться прилітати і навіть приїжджати в місце розповсюдження чотири або п'ять разів на рік. ІнСаунд (InSound) - це комерційна фірма, хоча її головним інвестором є фармацевтичний гігант Джонсон & Джонсон (Johnson & Johnson).

Доктор Роберт А. Шиндлер, співзасновник компанії ІнСаунд (InSound), а також керівник відділення отоларингології Університету Каліфорнії, Сан-Франциско, говорить, що він страждав втратою слуху більшу частину свого життя і що він користується Ліриком з 2005 року.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Лірик - новий вид слухових апаратів /storage/posts/December2018/N5IdgVAHLqyUq4licVkz-main.jpg Зараз вчені розробили зовсім інший вид слухових апаратів. І хоча даний винахід, який був названий Lyric (Лірик), використовується на даний момент лише деякими пацієнтами, як показує практика, він став вирішенням багатьох проблем, пов'язаних із застосуванням традиційних слухових апаратів. 2018-12-18 10:49:57 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/lirik Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом