Кохлеарний імплант

Новини

Кохлеарний імплант - це електронний пристрій, який дозволяє багатьом людям з втратою слуху почути навколишній світ. Люди, які ніколи раніше не чули, можуть вперше почути звуки.

kokhlearnyj-implantCистема кохлеарної імплантації відрізняється від слухового апарату, який просто підсилює звук до рівня, необхідного вуху.

Використовуючи передову технологію, кохлеарний імплант діє в обхід пошкодженої частини вуха і посилає електричні сигнали безпосередньо в мозок через слуховий нерв. Кохлеарні імпланти - єдині на даний момент медичні пристрої, здатні відновити функціональність одного з п'яти органів чуттів, тому багато лікарів називають їх «технологічним дивом».

Система кохлеарної імплантації складається з двох основних елементів: зовнішнього компонента (мовного процесора), який можна кріпити на вусі і навіть на тілі, і внутрішнього компонента (кохлеарного імпланта), який передає звуковий сигнал на слуховий нерв.

Завдання кохлеарного імпланта - отримати передану цифрову інформацію від головного передавача і перетворити її в електричні сигнали, які будуть пересилатися по електродній решітці, вставленій у внутрішнє вухо (або равлик). Електроди решітки безпосередньо стимулюють слуховий нерв, який передає імпульси в мозок, де вони розпізнаються як звук.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Кохлеарний імплант /storage/posts/December2018/msA18ZhEA4jCDleZYQMv-main.jpg Кохлеарний імплант - це електронний пристрій, який дозволяє багатьом людям з втратою слуху почути навколишній світ. Люди, які ніколи раніше не чули, можуть вперше почути звуки. 2019-04-11 15:49:42 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/kokhlearnyj-implant Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом