Кохлеарний імплант

Новини

Кохлеарний імплант - це електронний пристрій, який дозволяє багатьом людям з втратою слуху почути навколишній світ. Люди, які ніколи раніше не чули, можуть вперше почути звуки.

kokhlearnyj-implantCистема кохлеарної імплантації відрізняється від слухового апарату, який просто підсилює звук до рівня, необхідного вуху.

Використовуючи передову технологію, кохлеарний імплант діє в обхід пошкодженої частини вуха і посилає електричні сигнали безпосередньо в мозок через слуховий нерв. Кохлеарні імпланти - єдині на даний момент медичні пристрої, здатні відновити функціональність одного з п'яти органів чуттів, тому багато лікарів називають їх «технологічним дивом».

Система кохлеарної імплантації складається з двох основних елементів: зовнішнього компонента (мовного процесора), який можна кріпити на вусі і навіть на тілі, і внутрішнього компонента (кохлеарного імпланта), який передає звуковий сигнал на слуховий нерв.

Завдання кохлеарного імпланта - отримати передану цифрову інформацію від головного передавача і перетворити її в електричні сигнали, які будуть пересилатися по електродній решітці, вставленій у внутрішнє вухо (або равлик). Електроди решітки безпосередньо стимулюють слуховий нерв, який передає імпульси в мозок, де вони розпізнаються як звук.

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!