Слуховий апарат кісткової провідності Baha

Новини

Слуховий апарат Baha забезпечує своїм користувачам незаперечні переваги. Звуковий процесор Baha кріпиться до мініатюрної імплантованої частини, яка розташовується на стороні вуха яке не чує на кістці за вушною раковиною.

Передача звуку до слухового нерву відбувається напряму, не залучаючи до процесу слуховий прохід. Baha дає можливість чути і сприймати звуки з обох сторін, що раніше було неможливим через тіньовий ефект голови. Це створює ефект двостороннього повноцінного сприйняття звуків.

Пристрій Baha призначений для пацієнтів з кондуктивною або змішаною втратою слуху. У деяких випадках кондуктивна втрата слуху викликана хронічними інфекціями середнього вуха. Протікання даних захворювань супроводжується постійними чи періодичними гнійними виділеннями з вуха.

Стандартний спосіб слухопротезування - використання слухових апаратів повітряної провідності - в даному випадку не підходить. При використанні таких апаратів слуховий прохід виявляється перекритим, що може викликати погіршення перебігу хвороби. Пристрій Baha - ідеальний варіант слухопротезування в подібних випадках (слуховий прохід залишається відкритим - немає ефекту зворотного зв'язку, ніщо не перешкоджає процесу загоєння).

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Слуховий апарат кісткової провідності Baha /storage/posts/December2018/C8yDgioi4TYcHEWXz46o-main.jpg Слуховий апарат Baha забезпечує своїм користувачам незаперечні переваги. Звуковий процесор Baha кріпиться до мініатюрної імплантованої частини, яка розташовується на стороні вуха яке не чує на кістці за вушною раковиною. 2018-12-18 10:54:23 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/implantiruemyj-slukhovoj-apparat Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом