Імпедансометрія в практиці ЛОР-лікаря

Новини

Імпедансометрія є дуже важливим об'єктивним методом дослідження слуху. Саме завдяки імпедансометрії можна виявити порушення слуху в будь-якому віці, навіть починаючи з народження.

Саме темі імпедансометрії був присвячений семінар для ЛОР-лікарів в Кременчуці, який відбувся 16 грудня. Семінар вів практикуючий лікар з багаторічним стажем Андрій Метакса, який розповів учасникам про користь використання даного методу дослідження, а також фактичну ситуацію на ринку надання медичних послуг в Україні. Були проведені паралелі між медициною в Україні, країні, що розвивається і країнами ближнього зарубіжжя.

Як і раніше компанія Медакустика проводить такого роду семінари з навчальної та просвітницькою метою, ми намагаємося вивести медицину в Україні на якісно новий рівень і будемо проводити семінари, зустрічі, консультації з лікарями і в інших містах України.

Ми як і раніше відкриті для співпраці. Звертайтеся в будь-який з наших центрів , і ми Вам допоможемо!

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Відео


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Імпедансометрія в практиці ЛОР-лікаря /storage/posts/December2018/h3Jq8MODyjrsenTkvLES-main.jpg Імпедансометрія є дуже важливим об'єктивним методом дослідження слуху. Саме завдяки імпедансометрії можна виявити порушення слуху в будь-якому віці, навіть починаючи з народження. 2018-12-18 11:40:59 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/impedansometriya-v-praktike-lor-vracha Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом