Hear the World Foundation - в Книзі рекордів

Новини

Наймасштабніша фото-кампанія. Фотосесія фонду «Почути світ», яка об'єднує на даний момент зображуючи більше 60 світових знаменитостей з рукою біля вуха, була визнана наймасштабнішою фото-кампанією в світі.

З моменту першої фотографії Пласідо Домінго в 2006 році в фотосесії проекту «Почути світ» взяли участь вже більше 60 світових знаменитостей, в тому числі Стінг, Боббі МакФеррін, Енні Ленокс, Діана Крюгер, Джуліана Мур, Ленні Кравіц. Вони безоплатно підтримують фонд і допомагають розповісти людям про важливість хорошого слуху і наслідки його втрати.

Всі фотографії кампанії зроблені рок-зіркою і фотографом Брайаном Адамсом. Він вважає, що згадка в Книзі Рекордів Гіннеса мотивує його особисто віддавати проекту ще більше сил: «Ініціатива «Почути світ» дуже близька мені як музикантові - вона допомагає людям цінувати і захищати свій слух. Те, що мій внесок допоміг проекту «Почути світ» отримати офіційне визнання наймасштабнішої фото-кампанії в світі, стало найкращим доказом продуктивності нашого партнерства».

Брайан АдамсГарри БелафонтеМини МюллерTake thatДжон ГробанСтинг

Наші українські зірки також підтримують соціальні проекти. Зірки телеканалів «Нового каналу» та «Україна» Костромічева, Фреймут, Суханов і Джамала взяли участь у масштабному соціальному проекті - в зйомці «Зіркової абетки» для проекту «Коли тиша заговорила». Проект створений громадською організацією «Відчуй». Масштабна ініціатива покликана звернути увагу на проблему глухих людей і тих, хто втрачає слух, - а це понад мільйон українців.

Елена Кот

Олена Кот

На знімальному майданчику ведучі показували одну з букв мови жестів, а також слова - «життя», «мир», «сонце». Кожен робив це вперше в житті, тому не у всіх виходило з першого разу.

Алексей Суханов

Олексій Суханов

Анна Панова

Анна Панова

Ольга Фреймут

Ольга Фреймут

У зйомках «Зіркової абетки» взяли участь 33 українці, які показували 33 літери жестової мови. Крім провідних каналів, особами проекту стали Віра Брежнєва, Джамала, Дмитро Монатік, Настя Каменських, Юлія Саніна, Андрій Хливнюк, Олександр Шовковський, Олена Шоптенко та інші.

Результатом зйомки стане фотовиставка «Зіркової абетки». Побачити її можна буде в одній з київських галерей. На основі фотографій також створять освітній плакат для шкіл і знятий соціальний ролик з популяризації мови жестів.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Відео


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Hear the World Foundation - в Книзі рекордів /storage/posts/December2018/lllhgAPuqvGHOQydZTjL-main.jpg Наймасштабніша фото-кампанія. Фотосесія фонду «Почути світ», яка об'єднує на даний момент зображуючи більше 60 світових знаменитостей з рукою біля вуха, була визнана наймасштабнішою фото-кампанією в світі. 2019-04-11 15:57:14 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/hear-the-world-foundation-%E2%80%93-v-knige-rekordov Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом