Щорічна весняна конференція

Новини

15-го та 16-го травня делегація компанії "Медакустика" побувала на щорічній весняній конференції українського наукового медичного товариства лікарів-отоларингологів, яка проходила в місті Запоріжжя.

Цього року тема конференції була наступною: "Фармакотерапія та хірургічні методи лікування захворювань лор-органів у дорослих та дітей".

Розглядалися питання:

  • гострі та хронічні запальні захворювання верхніх дихальних шляхів та вуха;
  • алергічні захворювання верхніх дихальних шляхів.

Медакустика не могла обійти стороною даний захід, оскільки місія нашої компанії заключається в постійному розвитку, який неможливий без новітніх досліджень, та постійного пошуку оптимальних шляхів реалізації методик реабілітації та лікування патології слуху.

Ми завжди виступали за такого роду заходи, тому, що вони є невід'ємною частиною навчального процесу, як молодих лікарів так і лікарів зі стажем. Спілкування спеціалістів завжди дає позитивні плоди в роботі. Так, на конференції були присутні отоларингологи з усіх куточків України, це показує не байдужість до питання самоосвіти, яке на сьогоднішній день доволі гостро стоїть в нашій сфері.

В рамках конференції була проведена виставка лікарських препаратів, медичної техніки та обладнання, що дозволило усім присутнім ознайомитись із новинками фармацевтики та технічними засобами, які використовуються в сфері лор-патології.

Медакустика і в подальшому буде слідкувати за даного роду заходами, та окрім цього ми не припиняємо власні семінари і навчальні заняття. Тому запрошуємо до співпраці усіх однодумців і тих хто чує про нас вперше.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Фото


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Щорічна весняна конференція /storage/posts/December2018/ZVqLFRElPbi2n2fRPZ7k-main.jpg 15-го та 16-го травня делегація компанії "Медакустика" побувала на щорічній весняній конференції українського наукового медичного товариства лікарів-отоларингологів, яка проходила в місті Запоріжжя. 2018-12-18 12:43:33 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/ezhegodnaya-vesennyaya-konferentsiya Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом