Щорічна весняна конференція

Новини

15-го та 16-го травня делегація компанії "Медакустика" побувала на щорічній весняній конференції українського наукового медичного товариства лікарів-отоларингологів, яка проходила в місті Запоріжжя.

Цього року тема конференції була наступною: "Фармакотерапія та хірургічні методи лікування захворювань лор-органів у дорослих та дітей".

Розглядалися питання:

  • гострі та хронічні запальні захворювання верхніх дихальних шляхів та вуха;
  • алергічні захворювання верхніх дихальних шляхів.

Медакустика не могла обійти стороною даний захід, оскільки місія нашої компанії заключається в постійному розвитку, який неможливий без новітніх досліджень, та постійного пошуку оптимальних шляхів реалізації методик реабілітації та лікування патології слуху.

Ми завжди виступали за такого роду заходи, тому, що вони є невід'ємною частиною навчального процесу, як молодих лікарів так і лікарів зі стажем. Спілкування спеціалістів завжди дає позитивні плоди в роботі. Так, на конференції були присутні отоларингологи з усіх куточків України, це показує не байдужість до питання самоосвіти, яке на сьогоднішній день доволі гостро стоїть в нашій сфері.

В рамках конференції була проведена виставка лікарських препаратів, медичної техніки та обладнання, що дозволило усім присутнім ознайомитись із новинками фармацевтики та технічними засобами, які використовуються в сфері лор-патології.

Медакустика і в подальшому буде слідкувати за даного роду заходами, та окрім цього ми не припиняємо власні семінари і навчальні заняття. Тому запрошуємо до співпраці усіх однодумців і тих хто чує про нас вперше.

Фото


Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!