Щорічна весняна конференція в Одесі

Новини

15 - 16 травня в Одесі проходила щорічна весняна конференція українського наукового медичного товариства лікарів-отоларингологів. Медакустика вже традиційно відвідує цю конференцію і цей раз не став винятком.

У світлі реформ та невпинного інноваційного прогресу ми просто не можемо стояти осторонь таких заходів. Ми прагнемо, щоб українська отоларингологія не поступалась європейській. Саме тому Медакустика постійно шукає шляхи розповсюдження позитивного досвіду, ми працюємо з найкращими лікарями, багато з яких займаються науковою діяльністю. І це не порожні слова.

На цій конференції наша колега Глазунова Світлана Станіславівна, кандидат педагогічних наук, сурдопедагог, яка багато років, успішно займається мовною реабілітацією дітей з порушенням слуху, провела презентацію своєї нової книги "Гармонійний розвиток дітей 2-3 років з кохлеарними імплантами та слуховими апаратами. Методичний посібник". Методичний посібник був виданий за спонсорські кошти компанії.

Медакустика постійно підтримує сучасну науку і надає допомогу не лише своїм пацієнтам, а й тим фахівцям, які своєю працею приносять користь людям, особливо, коли це стосується дітей.

Обложка книги

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Щорічна весняна конференція в Одесі /storage/posts/December2018/qbK02xrwFJTcqbY0GHuF-main.jpg 15 - 16 травня в Одесі проходила щорічна весняна конференція українського наукового медичного товариства лікарів-отоларингологів. Медакустика вже традиційно відвідує цю конференцію і цей раз не став винятком. 2018-12-18 13:43:39 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/ezhegodnaya-vesennyaya-konferencziya-v-odesse Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом