Євролор — 2018

Новини

Медакустика із самого свого заснування тримає курс на міжнародний рівень обслуговування пацієнтів. Ми одними із перших в Україні почали працювати за міжнародними медичними протоколами і це далеко не перша інновація в діяльності нашої компанії.

Міжнародні семінари і конференції є невідʼємною складовою життя компанії. Часто на таких заходах ми зустрічаємось зі своїми зарубіжними колегами, з якими обмінюємось досвідом і ділимось думками щодо розвитку аудіології в Україні та світі.

22 вересня ми відвідали сьому українсько-польську конференцію «Євролор-2018». Конференція присвячена дитячій оториноларингології і являє собою одноденний інтенсив із доповідями провідних фахівців галузі.

Захід проходив у Львові та був обмежений 250 гостьовими місцями. Близько дюжини лекторів ділились досвідом, теоретичними знаннями та відповідали на запитання гостей. А на завершення гостей чекало хірургічне шоу.

Такі заходи особливо допомагають молодим лікарям бути в курсі новітніх світових практик і збагачувати власний теоретичний багаж. Для досвідчених спеціалістів — це можливість спілкування і подальшої участі в подібних проектах в якості лекторів.

Загалом захід виявився доволі насиченим, цікавим та, однозначно, вартим уваги.

 


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Фото


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!