Євролор — 2018

Новини

Медакустика із самого свого заснування тримає курс на міжнародний рівень обслуговування пацієнтів. Ми одними із перших в Україні почали працювати за міжнародними медичними протоколами і це далеко не перша інновація в діяльності нашої компанії.

Міжнародні семінари і конференції є невідʼємною складовою життя компанії. Часто на таких заходах ми зустрічаємось зі своїми зарубіжними колегами, з якими обмінюємось досвідом і ділимось думками щодо розвитку аудіології в Україні та світі.

22 вересня ми відвідали сьому українсько-польську конференцію «Євролор-2018». Конференція присвячена дитячій оториноларингології і являє собою одноденний інтенсив із доповідями провідних фахівців галузі.

Захід проходив у Львові та був обмежений 250 гостьовими місцями. Близько дюжини лекторів ділились досвідом, теоретичними знаннями та відповідали на запитання гостей. А на завершення гостей чекало хірургічне шоу.

Такі заходи особливо допомагають молодим лікарям бути в курсі новітніх світових практик і збагачувати власний теоретичний багаж. Для досвідчених спеціалістів — це можливість спілкування і подальшої участі в подібних проектах в якості лекторів.

Загалом захід виявився доволі насиченим, цікавим та, однозначно, вартим уваги.

 

Фото


Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!