Еволюція вуха все ще не завершена

Новини

Наш орган слуху все ще намагається пристосуватися до нашої мови. Так вважає антрополог, який виявив, що гени, які впливають на слух, в останню тисячу років продовжували розвиватися.

«Ми все ще продовжуємо генетично пристосовуватися до нашої мови», - стверджує Джон Хокс, антрополог і фахівець з еволюції з університету Вісконсіна (Медісон, штат Вісконсін, США).

Хокс відкрив, що вісім генів, що впливають на слух, мають ознаки генетичних змін, яких вони зазнали протягом останніх 40 000 років.

Деякі з цих змін відбулися всього пару тисяч років тому.

Мова відіграє вирішальну роль

За словами Хокса, ці зміни доводять те, що людське вухо все ще перебуває у фазі адаптації до мови. На думку вченого, людська мова виникла лише 50 000 років тому. До того часу сама людина існувала уже два мільйони років.

При відсутності вух, здатних розрізняти різні звуки і частоти, мова не має ніякого значення. Хокс вважає, що наші вуха досі продовжують покращувати цю здатність.

Результати наукових досліджень, проведених на різних континентах для різних банків генетичних даних, говорять про те, що й інші людські гени, крім тих, які впливають на слух, змінюються в процесі еволюції.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Еволюція вуха все ще не завершена /storage/posts/December2018/lEn5bsixP1WHD9QeBcYa-main.jpg Наш орган слуху все ще намагається пристосуватися до нашої мови. Так вважає антрополог, який виявив, що гени, які впливають на слух, в останню тисячу років продовжували розвиватися. 2018-12-18 09:55:22 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/evolyutsiya-ukha Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом