Досягнення сучасної оториноларингології

Новини

Колектив МЕДАКУСТИКА щорічно бере участь в роботах ЛОР конференції в Україні і за кордоном, де підвищує свою професійну кваліфікацію.

На початку жовтня 2017 року ми взяли участь в міжнародній ЛОР конференції яка проходила в Києві. На цій конференції були представлені делегації з різних країн які представили на обговорення доповіді з різної проблематики в лор практиці.

Найбільшою була делегація з Франції з інституту Портмана, одного з провідних лор інститутів світу. Наш медичний директор зустрівся з деякими учасниками цієї делегації з якими свого часу навчався і працював. Ця зустріч була незапланованою, але тим не менше була дуже теплою і змістовною, відбувся обмін думками про стан сучасної лор служби в Україні та Франції, а також учасники обмінялися запрошеннями відвідати французькі та українські центри слуху.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Досягнення сучасної оториноларингології /storage/posts/December2018/ihjMEBZPddVqFC6R068D-main.jpg Колектив МЕДАКУСТИКА щорічно бере участь в роботах ЛОР конференції в Україні і за кордоном, де підвищує свою професійну кваліфікацію. 2018-12-18 13:16:07 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/dostizheniya-sovremennoj-otorinolaringologii Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом