Децибели тиші

Новини

Нарешті громадськість і преса звернули увагу на ситуацію з проблемою туговухих дітей в Україні, яка роками ніяк не вирішується.

В першу чергу це стосується тих державних структур, які повинні забезпечувати якісну, сучасну і своєчасну допомогу слабочуючим і туговухим дітям. Через відсутність будь-якого суспільного і державного нагляду над цією проблемою, всі ці структури прогнили наскрізь і обросли корупційними схемами, які діють за принципом мафіозних кланів.

Всі, хто працює в області слухопротезування, прекрасно знають як організована державна мережа з діагностики та реабілітації слуху для дітей і дорослих, як проводяться тендери з закупівлі слухових апаратів і кохлеарних імплантів, як на державні гроші гріють руки протягом довгого часу одні й ті ж люди, і де результатом їх праці є чиста нажива. На жаль, страждають від цього діти і їх батьки, які довіряють здоров'я своїх дітей непрофесіоналам з «нечистими» руками.

Те що, показали в цьому репортажі, тільки мала частина того беззаконня, яке твориться по всій території України, в державних установах, де має надаватися кваліфікована допомога слабочуючим і туговухим.

Ми давно і послідовно критикуємо систему підготовки кадрів у цій галузі в Україні, яка нічим не відрізняється від системи підготовки лікарів в Радянському союзі, де на чільне місце ставилася статистика, а не людина. Також критикуємо систему тендерів, яка зав'язана на корупційних схемах і яка не існує в цивілізованому медичному світі.

Кожен пацієнт має право вибирати ту фірму, яка надає йому найкращі медичні послуги, і вирішувати де протезуватися йому або його дітям, а не отримувати з держ установ по одному безкоштовному, і найчастіше, застарілому технічно слуховому апарату, від фірм тих ділків, які організовують і проводять в своїх інтересах тендера.

Дуже сподіваємося, що нова медична реформа, яка почнеться в 2018 році змінить ситуацію слухопротезування, і почне працювати страхова медицина, яка буде компенсувати частково або повністю слухові системи. Це дозволить людям різного віку протезуватися правильно, для отримання хорошого результату. І тоді ділки від медицини підуть у небуття.

Відео


Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!