Децибели тиші

Новини

Нарешті громадськість і преса звернули увагу на ситуацію з проблемою туговухих дітей в Україні, яка роками ніяк не вирішується.

В першу чергу це стосується тих державних структур, які повинні забезпечувати якісну, сучасну і своєчасну допомогу слабочуючим і туговухим дітям. Через відсутність будь-якого суспільного і державного нагляду над цією проблемою, всі ці структури прогнили наскрізь і обросли корупційними схемами, які діють за принципом мафіозних кланів.

Всі, хто працює в області слухопротезування, прекрасно знають як організована державна мережа з діагностики та реабілітації слуху для дітей і дорослих, як проводяться тендери з закупівлі слухових апаратів і кохлеарних імплантів, як на державні гроші гріють руки протягом довгого часу одні й ті ж люди, і де результатом їх праці є чиста нажива. На жаль, страждають від цього діти і їх батьки, які довіряють здоров'я своїх дітей непрофесіоналам з «нечистими» руками.

Те що, показали в цьому репортажі, тільки мала частина того беззаконня, яке твориться по всій території України, в державних установах, де має надаватися кваліфікована допомога слабочуючим і туговухим.

Ми давно і послідовно критикуємо систему підготовки кадрів у цій галузі в Україні, яка нічим не відрізняється від системи підготовки лікарів в Радянському союзі, де на чільне місце ставилася статистика, а не людина. Також критикуємо систему тендерів, яка зав'язана на корупційних схемах і яка не існує в цивілізованому медичному світі.

Кожен пацієнт має право вибирати ту фірму, яка надає йому найкращі медичні послуги, і вирішувати де протезуватися йому або його дітям, а не отримувати з держ установ по одному безкоштовному, і найчастіше, застарілому технічно слуховому апарату, від фірм тих ділків, які організовують і проводять в своїх інтересах тендера.

Дуже сподіваємося, що нова медична реформа, яка почнеться в 2018 році змінить ситуацію слухопротезування, і почне працювати страхова медицина, яка буде компенсувати частково або повністю слухові системи. Це дозволить людям різного віку протезуватися правильно, для отримання хорошого результату. І тоді ділки від медицини підуть у небуття.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Відео


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Децибели тиші /storage/posts/December2018/sYmeaDp0znukmrSPmNO0-main.jpg Нарешті громадськість і преса звернули увагу на ситуацію з проблемою туговухих дітей в Україні, яка роками ніяк не вирішується. 2019-04-11 15:51:48 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/deczibelyi-tishinyi Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом