Біонічні вуха

Новини

Біонічні вуха - це новий тип носимих пристроїв які тільки з'являються на ринку. Як будь-які із носимих пристроїв вони створені служити на благо людства і можуть бути хорошим помічником в певних ситуаціях.

У чому полягає корисність і новизна даного гаджета і кому будуть корисні біонічні вуха?

На сучасному етапі розвитку людство вже "приборкало" безліч технологій і технологічних процесів але іноді ті ж технології перешкоджають нормальному повсякденному житті людини. Зізнаємося чесно, що через велику кількість шумів техногенного походження, ми дуже рідко можемо побути в тиші і спокійно відпочити. Іноді від шуму великого міста не сховатися навіть у власній квартирі і тоді на допомогу нам приходять беруші. Але що робити коли нам треба чути співрозмовника ізолювавши при цьому себе від сторонніх шумів?

І тут на допомогу нам прийдуть біонічні вуха.

Пристрій складається з двох навушників, гарнітур або можете називати їх по іншому, оскільки це новий тип пристроїв. Біонічні вуха можуть використовуватися і окремо, але для повного ефекту вам знадобиться пара пристроїв (правий і лівий).

Усередині кожного такого біонічного вуха знаходяться мікрофон, динамік і пристрій обробки, який також за допомогою бездротового каналу зв'язку зв'язується з мобільним телефоном. Мобільний телефон використовується як пульт для налаштування біонічних вух, також з нього можна передавати звуки безпосередньо в пристрої, використовуючи їх як гарнітуру.

Принцип дії пристрою досить простий - звуки які сприйматися мікрофонами біонічних вух обробляються відповідно до обраного профілю налаштування звуку і вже в обробленому вигляді передаються на динамік. Відбувається цей процес без затримок, а з огляду на те, що пристрій парний і кожен канал (правий і лівий) обробляється окремо, ми отримуємо повноцінний шумовий фільтр. Звукові профілі включають в себе певні звукові діапазони які підходять під ситуацію, наприклад людська мова, концерт і т.д.

Біонічні вуха будуть корисними тим хто в повсякденній діяльності постійно стикається з різного роду шумами, також новинка зацікавить цінителів музичного мистецтва, технічних гіків.

Новинка буде корисною і людям з проблемним слухом, оскільки допоможе обмежити діапазон звуків до потрібного по ситуації. Але у випадках серйозного порушення варто користуватися слуховими апаратами.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Біонічні вуха /storage/posts/December2018/PLfniiRSVPXBjJzEF5WQ-main.jpg Біонічні вуха - це новий тип носимих пристроїв які тільки з'являються на ринку. Як будь-які із носимих пристроїв вони створені служити на благо людства і можуть бути хорошим помічником в певних ситуаціях. 2019-04-11 15:47:47 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/bionicheskie-ushi Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом