Біонічні вуха

Новини

Біонічні вуха - це новий тип носимих пристроїв які тільки з'являються на ринку. Як будь-які із носимих пристроїв вони створені служити на благо людства і можуть бути хорошим помічником в певних ситуаціях.

У чому полягає корисність і новизна даного гаджета і кому будуть корисні біонічні вуха?

На сучасному етапі розвитку людство вже "приборкало" безліч технологій і технологічних процесів але іноді ті ж технології перешкоджають нормальному повсякденному житті людини. Зізнаємося чесно, що через велику кількість шумів техногенного походження, ми дуже рідко можемо побути в тиші і спокійно відпочити. Іноді від шуму великого міста не сховатися навіть у власній квартирі і тоді на допомогу нам приходять беруші. Але що робити коли нам треба чути співрозмовника ізолювавши при цьому себе від сторонніх шумів?

І тут на допомогу нам прийдуть біонічні вуха.

Пристрій складається з двох навушників, гарнітур або можете називати їх по іншому, оскільки це новий тип пристроїв. Біонічні вуха можуть використовуватися і окремо, але для повного ефекту вам знадобиться пара пристроїв (правий і лівий).

Усередині кожного такого біонічного вуха знаходяться мікрофон, динамік і пристрій обробки, який також за допомогою бездротового каналу зв'язку зв'язується з мобільним телефоном. Мобільний телефон використовується як пульт для налаштування біонічних вух, також з нього можна передавати звуки безпосередньо в пристрої, використовуючи їх як гарнітуру.

Принцип дії пристрою досить простий - звуки які сприйматися мікрофонами біонічних вух обробляються відповідно до обраного профілю налаштування звуку і вже в обробленому вигляді передаються на динамік. Відбувається цей процес без затримок, а з огляду на те, що пристрій парний і кожен канал (правий і лівий) обробляється окремо, ми отримуємо повноцінний шумовий фільтр. Звукові профілі включають в себе певні звукові діапазони які підходять під ситуацію, наприклад людська мова, концерт і т.д.

Біонічні вуха будуть корисними тим хто в повсякденній діяльності постійно стикається з різного роду шумами, також новинка зацікавить цінителів музичного мистецтва, технічних гіків.

Новинка буде корисною і людям з проблемним слухом, оскільки допоможе обмежити діапазон звуків до потрібного по ситуації. Але у випадках серйозного порушення варто користуватися слуховими апаратами.

Замовити дзвінок

Залиште Ваш номер телефону і чекайте дзвінка *

* Дзвінки здійснюються в робочий час. Заявки залишені не в робочий час будуть опрацьовані на наступний день

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!