Amplivox Otowave 102

Новини

З 2009 року Amplivox otowave є синонімом тімпанометрії високого рівня. Тисячі фахівців з різних куточків планети вибрали otowave кращим обладнанням для тімпанометрії рівних якому немає.

Якість понад усе

Якісна робота будь-якого фахівця залежить від рівня якості того обладнання з яким він працює. Іноді значення цього обладнання має першочерговий пріоритет, хоча без хорошого фахівця його значимість істотно зменшується. Тому для досягнення максимальних якісних показників в роботі потрібно поєднувати ці дві складові, тобто висококваліфіковані фахівці повинні працювати з обладнанням високого класу.

Сьогодні ми хочемо поговорити про такий об'єктивний метод дослідження як тимпанометрія, а саме про обладнання, яке використовується фахівцями центрів Медакустика для проведення обстежень пацієнтів. Оскільки тимпанометрія - об'єктивний метод, то від точності і повноти отриманих даних буде залежати і успіх обстеження.

Медакустика завжди обирає обладнання перевірених виробників, яке пройшло багато тестів і перевірок, одна з яких - це перевірка часом. На сьогоднішній день лідером ринку є Amplivox - провідна компанія з виробництва професійного аудіологічного устаткування з більш ніж 80 річним досвідом роботи в цій сфері. Обладнання Amplivox використовується провідними клініками, які спеціалізуються на ЛОР патологіях і розташовані по всьому світу.

З 2009 року їх розробка Amplivox otowave є синонімом тимпанометрії високого рівня. Тисячі фахівців з різних куточків планети обрали otowave кращим обладнанням для тимпанометрії рівних якому немає.

Amplivox не зупиняється на досягнутому і постійно вдосконалює свої продукти. Зовсім недавно компанія представила новий Otowave 102, який є продовженням серії вимірювальних пристроїв і поєднує в собі передові дослідження й технології.

Зручність користування

Новий Otowave 102 зберіг простоту і ергономіку дизайну, яка довподоби клієнтам. Деякі доопрацювання торкнулися розташування клавіш, які для зручності користування були збільшені.

Amplivox детально розглянули додаток та передбачуване використання продукту і додали функціонал, який збільшить його цінність для користувача і оператора.

  • Live Tymp дозволяє користувачеві переглядати стан поточних вимірювань.
  • Ручна і автоматична рефлекторна функція Pass-Fail для швидкої інтерпретації результатів.
  • Для проведення тестів на одному або декількох рівнях були додані режими тестування швидкого рефлексу, що дозволяють проводить швидкі перевірки або вимірювання порогової оцінки.

Зв'язок і програмне забезпечення

Все підсилююче обладнання забезпечено безкоштовним програмним забезпеченням для передачі, перегляду, друку і управління результатами. Поряд з новим Otowave, Amplivox з гордістю оголошує про випуск свого нового програмного забезпечення ampliSuite, яке буде керувати результатами від всіх амплікомів-тимпанометрів і поширюється безкоштовно.

Медакустика для роботи використовує і інші продукти Amplivox, оскільки це обладнання професійного рівня, тільки при використанні такого обладнання ми можемо гарантувати точність обстежень, що безпосередньо впливає на правильний вибір курсу лікування. Це та складова без якої ніяк не обійтися в сучасній медицині.

Оцініть, будь ласка, публікацію, цим ви допоможете нам публікувати матеріали кращої якості.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
Amplivox Otowave 102 /storage/posts/November2018/CjiIHgSbfKd8dFEREMG4-main.jpg З 2009 року Amplivox otowave є синонімом тімпанометрії високого рівня. Тисячі фахівців з різних куточків планети вибрали otowave кращим обладнанням для тімпанометрії рівних якому немає. 2019-04-11 15:58:48 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/amplivox-otowave-102 Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом