Новини

Apple пропонує нову функцію доступу для AirPods - Live Listen, яка зробить їх відносно недорогим засобом нормального спілкування для людей з поганим слухом

В рамках своєї спрямованості на доступність Apple планує підтримувати AirPods як інструмент для прослуховування в парі з iPhone.

Безпровідні навушники Apple, позначені як AirPods, домінують на ринку з моменту їх появи в грудні 2016 року. Тепер компанія пропонує нову функцію доступу для AirPods, яка зробить їх відносно недорогим засобом нормального спілкування. Однак вони не призначені для заміни слухових апаратів медичного класу.

Нова функція називається Live Listen і дозволить AirPods використовуватися в iOS 12, останньої версії операційної системи для iPhone і iPad. До сих пір тільки сертифіковані слухові апарати «Зроблено для iPhone» можна було використовувати в такому варіанті.

Live Listen - проста у використанні функція. Коли AirPods з'єднані з iPhone, і ця функція включена, люди можуть використовувати свій смартфон в якості мікрофону і передавати звук прямо у вуха. Користувач також може передати свій телефон іншій особі, щоб вони могли говорити прямо в пристрої. Це може виявитися дуже корисним при передачі звуку в шумному середовищі.

Зрозуміло, існують значні відмінності між AirPods і високотехнологічними слуховими апаратами з точки зору якості звуку. Незважаючи на це, на ринку може з'явитися такий продукт, який має значно нижчу ціну, ніж високорівневі слухові апарати.


Щоб першими отримувати свіжі новини, підпишіться на наш Telegram канал


Сподобався матеріал? Вподобайте та поділіться

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим хто прокоментує!

Необхідно авторизуватися

Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.

Ввійти
Вам також може бути цікаво...
AirPods як недорогі слухові апарати /storage/posts/November2018/Twn1WkQrqgevHoeA0HoF-main.jpg Apple пропонує нову функцію доступу для AirPods - Live Listen, яка зробить їх відносно недорогим засобом нормального спілкування для людей з поганим слухом 2019-04-11 15:57:52 https://medacustika.com.ua/uk/blog/novosti/airpods-kak-nedorogie-sluxovyie-apparatyi Medicine
Медакустика
/svg/logo.png
Замовити дзвінок
Записатися на прийом

Підписатися на новини

Залиште адресу електронної скриньки і будьте в курсі новин зі світу слуху та аудіології!